پکیج ورکشاپ رفع اشکال صفر تا صد

درباره پکیج رفع اشکال صفر تا صد

برای اسفند ماه آماده‌اید؟

پکیج رفع اشکال صفر تا صد به صورت ورکشاپ انجام میشه. پکیج متعلق به مدرسه مژه محیا مسلم یزدی هست و عوامل خارجی در اون دخیل نیستند. در این سیستم، استادان با نظارت بر هنرجویان و هنرمندان خود و رفع مشکلات آنها در سطح بالا به ارتقا مرحله به مرحله فرد کمک می کنند. هنرمندان تاپ گلد پس از آموزش‌هایی که به آنها داده می‌شوند قادر خواهند بود تا آثار ویژه ای خلق کنند.
پکیج به صورت کاملا اقتصادی در نظر گرفته شده. علت تصمیم این بود که مستر آکادامی (سرکار خانم محیا مسلم یزدی) به دنبال کارآفرینی برای علاقه مندان در این حوزه هستند. ایشان را می‌توان به جرات یکی از دلسوزین این حوزه دانست. سوابق کار و نظرات هنرجویان و هنرمندان خود گویای کیفیت کار ایشان است.

مدرس دوره اکستنش مژه

 مستر آکادمی تاپ گلد کانادا  در کشور گرجستان

پکیج رفع اشکال صفر تا صد

بهترین مدرس اکستنش مژه در جنوب کشور

محیا مسلم یزدی مدرس نیمی از مدرسان جنوب کشور دارنده اولین عنوان ارشد اکادمی تاپ گلد کانادا در جنوب کشور و کشور گرجستان مستر آکادمی لوتوس روسیه،لش اسکول روسیه و دومینی لش روسیه کارآفرین و مدرس برتر مرکز همایش های صدا و سیما در چندین سال متوالی مدرس و کارآفرین برتر دانشگاه ایدین ترکیه دارنده مدرک مدیریتیMBA مستر رسمی ولنتینا روسیه خالق افکت های خط چشمی
مدرس دوره اکستنشن مژه

محیا مسلم یزدی مدرس نیمی از مدرسان جنوب کشور
 مستر آکادمی تاپ گلد کانادا در جنوب کشور گرجستان

کارآفرین و مدرس برتر مرکز همایش های صدا و سیما در 3 سال متوالی

گالری عکس دوره های قبلی :

پکیج مناسب چه کسانی هست؟

دوره آپدیت و رفع اشکال مناسب افرادی هست که قبلا آموزش‌هایی دیدن. اشخاصی که علی رغم گذراندن دوره‌ها و طی کردن آموزش‌های داده شده هنوز به رضایت قلبی نرسیدن و فکر می‌کنند نیاز به آموزش‌های بیشتری دارند. دوره آپدیت و رفع اشکال همچنین مناسب عزیزانی هست که هزینه پکیج طلایی برای آنها سنگین است و ایرادات پایه‌ای دارند.
دوستانی که به دنبال رفع ایرادات خودشون در مباحث فنسازی، مپ کشی پایه 1 رو 2 لاین بندی و پرفکت لاین، آنالیز چشم و رفع عیوب دایرکشن، و اتصال و دوام کار هستند وقت رو تلف نکنند. در این دوره آموزش یکروزه تئوری و فنسازی با کار روی مدل انجام خواهد گرفت.

مدرک دوره

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Button

چرا دوره رو پیشنهاد می‌کنیم؟

در این دوره از صفر تا صد رفع اشکال میشید. رفع اشکال‌ها به صورتی هستند که خودتون تغییرات رو حس می‌کنید. آموزش فنسازی فر L و خط چشمی هدیه من به شما عزیزان هست.