دوره‌ها

اکستنشن ابرو چیست؟

دوره پکیج طلایی محیا مسلم یزدی, اکستنشن ابرو چیست؟

سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان همراه. قصد داریم اولین مقاله از سری مقالات دوره اکستنشن ابرو را برای شما بنویسیم. این دوره با کیفیت شامل مباحث مختلفی هست که به مرور به تمامی آن‌ها خواهیم پرداخت. در این مقاله به مباحث اکستنشن چیست؟ و اکستنشن ابرو چیست؟ خواهیم پرداخت. #اینستا

دوره پکیج طلایی محیا مسلم یزدی, اکستنشن ابرو چیست؟

اکستنشن ابرو چیست؟

ابتدا تعریفی از اکستنشن چیست؟ خواهیم داشت. قبل از شروع کار پرداختن به این مفهوم بسیار حائز اهمیت است. از نظر ریشه اکستنشن از کلمه extensible یا قابل تعمیم کردن به وجود آمده است. بیایید کمی تعریف را بیشتر شرح بدیم. هر عملی که به موجب انجام آن نتیجه دراز کردن، طولانی کردن، گسترش، و بزرگ کردن امتداد و دامنه چیزی در پی داشته باشد را اکستنشن تعریف می‌کنیم. حالا یکم خودمونی تر این مفهوم را تعریف می‌کنیم. زمانیکه حین کار چیزی را به اون چیزی که در حال کار روی اون هستیم اضافه کنیم عمل اکستنشن رو انجام داده‌ایم. به عنوان مثال عروسی👰 رو در نظر بگیرید که برای شب عروسی به آرایشگاه مراجعه می‌کنه. عروس موی بلندی نداره و برای مدل مو مورد پسندش آرایشگر اکستنشن مو را انجام می‌دهد.
اکستنشن انواع و اقسامی دارد. از اکستنشن‌های موجود میشه به اکستنشن مژه، اکستنشن ناخن، اکستنشن مو، اکستنشن یک سیستم نرم افزاری، و غیره اشاره کرد. حالا وقت اون رسیده که با مفهوم اکستنشن ابرو آشنا بشیم. این اکستنشن یکی از پر درآمدترین💰 شغل‌هایی است که این روزها می‌شه از اون بهره برد. خوشبختانه دوره‌ای که در حال برگزاری است توسط استاد محیا مسلم یزدی👩‍🏫 برگزار می‌شود. در این دوره از صفر تا صد مباحث به صورت تمام و کمال به هنرجو آموزش داده خواهند شد.
خوب از تعریف غافل نشیم. زمانیکه تارهای مصنوعی ابرو رو به تارهای اصلی اضافه می‌کنیم یا می‌چسبانیم عمل اکستنشن ابرو رخ داده است. این کار برای اهداف متفاوتی رخ می‌دهد. از اکستنشن ابرو برای افزایش حجم و افزایش ضخامت استفاده می‌شود.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *