دوره‌ها

معایب اکستنشن ابرو چیست؟

معایب اکستنشن ابرو چیست؟

خدمت شما مای لشیای عزیز سلام عرض می‌کنیم. مقاله فعلی را به معایب اکستنشن ابرو اختصاص داده‌ایم. در این مقاله در رابطه با مبحث معایب اکستنشن ابرو چیست؟ برای شما عزیزان می‌نویسیم. اکستنشن ابرو دارای مزایای بسیار زیاد و بی‌شماری است. دوره اکستنشن ابرو که توسط بهترین مدرس اکستنشن مژه در استان فارس (استاد محیا مسلم یزدی) برگزار می‌شود بیانگر این روش جذاب و کارا است. قطعا هیچ روشی نیست که عیب نداشته باشد. پس وظیفه خود می‌دانیم که به برخی از این معایب اشاره کنیم. البته ناگفته نماند که چون اکستنشن ابرو یک تکنیک زیبایی است که به صورت محدود انجام می‌گیره دارای عوارض خیلی ناچیزی است. #اینستا

معایب اکستنشن ابرو چیست؟

معایب اکستنشن ابرو

خیلی مهمه که کار اکستنشن ابرو توسط چه کسی انجام می‌شود. متخصصی که در این زمنیه دارای تجارب بالا باشد کار را به نحو احسن در می‌آورد (بهترین مدرس اکستنشن مژه در استان فارس). در واقع شخصی که به متخصص زبردست رجوع می‌کند مشکل خاصی به سراغش نمی‌آید. عوارض احتمالی نیز ممکن است به وجود بیاید که می‌خواهیم مروری بر روی آنها داشته باشیم. اکستنشن ابرو مثل اکستنشن مژه می‌تواند منجر به حساسیت، قرمزی، و تورم پوست گردد. تورم پوست در قسمت ناحیه ابرو به چسب رخ می‌دهد.
تسریع ریزش تارهای طبیعی ابرو عارضه بعدی است که در صورت انجام اکستنشن مژه رخ می‌دهد. علت تسریع ریزش تارهای طبیعی ابرو اجرا حجم بالا، صخامت نامتناسب و بالا، و همچنین انجام پی در پی اکستنشن ابرو است. نگران نباشید این ریزش‌ها درمان دارد. ریزش صورت گرفته موقت است. تارهای ابرو شخص دچار شده بعد از سپری کردن دوره 60 روزه مجددا رشد خواهد کرد.
تا به اینجای کار در خصوص برخی معایب در مبحث معایب اکستنشن ابرو چیست؟ نوشتیم. زمان بر بودن اکستنشن پرحجم و اصولی عیب بعدی است. تکرار و تمرین و تداوم در اکستنشن ابرو باعث میشه که سرعت عمل بالاتر بره و دیگر کاری خسته کننده نشود. عدم ماندگاری بالا نیز مورد بعدی است. عدم ماندگاری بالا برای برخی تنها یک ویژگی است و عیب به حساب نمی‌آید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *