دوره‌ها

مزیت‌های اکستنشن ابرو چیست؟

مزیت های اکستنشن ابرو چیست؟, شکستگی ابرو, بهترین مدرس اکستنشن مژه در شیراز

خدمت شما دنبال کنندگان عزیز سلام عرض می‌کنیم. مقاله امروز را به مبحث “مزیت های اکستنشن ابرو چیست؟” تخصیص می‌دهیم. این مبحث یکی از مباحث جذاب و کارا از مباحثی است که در دوره اکستنشن ابرو به آن پرداخته خواهد شد. دوره اکستنشن ابرو توسط استاد محیا مسلم یزدی “اولین مدرس اکستنشن مژه در ایران” تدریس می‌شود.

مزیت‌های اکستنشن ابرو چیست؟

مزیت های اکستنشن ابرو

اکستنشن ابرو روشی موفت، سریع، کم خطر، راحت، کم هزینه است. از اکستنشن ابرو برای حجم ابروها استفاده می‌شود. مزیت بالای اکستنشن ابرو اینه که هیچ گونه پشیمانی برای مشتری‌ها به بار نمیاره. شخصی که تاتو و کاشت ابرو نادرست انجام میده به دلیل اینکه این روش‌ها موقت نیستند با مشکل مواجه خواهد شد. اکستنشن‌های ابرو زیادی هستند که به صورت غیر اصولی انجام می‌شوند. آموزش‌هایی که در دوره (زیر نظر اولین مدرس اکستنشن مژه در ایران) داده می‌شوند یکی از اصولی‌ترین آموزش‌ها هستند به همین دلیل کار اکستنشن ابرو به صورت طبیعی و تمیز در خواهد آمد. #اینستا
شخصی که برای اکستنشن ابرو به شما مراجعه می‌کنه این توانایی را خواهد داشت که هر مدل ابرویی که از دیدش مناسب است را انتخاب کند. روند کار نیز به صورت طبیعی انجام می‌گیره و از بی‌حثی استفاده نمیشه. مشتری در حین اکستنشن ابرو نیاز نیست که چشمانش را ببندد و کار با چشمان باز انجام خواهد گرفت.
همانطور که نوشته شد؛ اکستنشن ابرو روشی موقت است. شخصی را در نظر بگیرید که قصد دارد از جراحی کاشت ابرو یا میکروبلیدینگ استفاده کنه. اکستنشن ابرو برای این شخص گزینه بسیار مناسبی هست. شخص مراجعه کننده می‌تونه از اکستنشن ابرو به منظور سنجش و ارزیابی استفاده کنه. مثلا ظاهر و مدل ابرو خودش رو از نظر حجم بیشتر یا پهن‌تر بسنجه. نتیجه نهایی را مشاهده کنه و در نهایت زمانیکه از نتیجه راضی بود به روش‌های دائمی رو بیاره. روش اکستنشن ابرو به شخص زیبارو کمک می‌کنه که بدون هیچ گونه پشیمانی روشی ماندگار را برای خودش انتخاب کنه. چندین مزیت را برای شما عزیزان در مبحث “مزیت های اکستنشن ابرو چیست؟” نوشتیم. با ما باشید.

بهترین‌ها رو از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *