دوره‌ها

درمان حساسیت پوستی بر اثر اکستنشن ابرو

روش جلوگیری از حساسیت پوستی قبل از اکستنشن ابرو, درمان حساسیت پوستی بر اثر اکستنشن ابرو

روش جلوگیری از حساسیت پوستی قبل از اکستنشن ابرو

سلام و هزاران درود خدمت شما عزیزان. مقاله امروز در رابطه با درمان حساسیت پوستی بر اثر اکستنشن ابرو هست. موضوعی که بسیار مهم است و باید به صورت جدی به اون توجه شود. مقاله قبل رو به نحوه پیشگیری از حساسیت قبل از اکستنشن ابرو اختصاص دادیم. #اینستا

حساسیت پوستی

حساسیت های پوستی بعد از اکستنشن ابرو چیزی بسیار نادر است. بنا به شرایطی اگر این حساسیت های پوستی بعد از اکستنشن ابرو پدیدار گشتند باید به فکر چاره بود. اولین و مهمترین کاری که شخص زیباجو باید برای درمان حساسیت پوستی بر اثر اکستنشن ابرو انجام بده اینه که به آرتیستش مراجعه کنه. آرتیستی که اکستنشن ابرو رو برای شخص زیباجو انجام داده بهترین شخص برای مراجعه هست. آرتیست با توجه به آموزه‌هایی که بلده دست به کار خواهد شد. او تارهای مصنوعی رو از تارهای طبیعی ابروهاش و پوست شخص زیبا جو با استفاده از روش ریمو انجام میده.
آرتیست عمل ریمو رو به یکی از این دو روش انجام میده. ریمو با پنس یا ریمو با ریموور کرمی. هر دو روش ریمو با پنس یا ریمو با ریموور کرمی باید با دقت به صورت آرام و با احتیاط انجام گیرند. ریموور کرمی مورد استفاده باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همچنین تاریخ مصرف این ریموور بسیار حائز اهمیت است و باید تاریخ دار باشد. جایگزین ریموور کرمی رو میشه پماد ویتامین آ چشمی معرفی کرد. آرتیست می‌تونه بجای ریموور کرمی قبل از عمل ریمو از ویتامین آ چشمی استفاده کنه.
مورد بعدی که از اهمیت بالایی برخوردار هست شستشوی صورت شخص زیباجو پس از عمل ریمو در همان مرکز است. شخص زیباجو باید از آرتیست خود تقاضا کنه که صورتش رو با استفاده از شوینده مناسب در همان مرکز به صورت اصولی و مناسب شستشو بده. آرتیست زمانیکه شستشو رو انجام داد ناحیه ابروها رو به آرامی و با دقت خشک خواهد کرد. برای اینکه از عوارض حساسیت خود کم کنید بهتر است از قرص تلفست استفاده کنید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *