دوره‌ها

اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو (3)

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

سلام خدمت شما عزیزان. مقاله‌ای که قصد نوشتن آن را داریم ادامه مقاله قبل در خصوص نکات پیش از اکستنشن ابرو است. موارد دیگر اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو را در این مقاله خواهیم نوشت. تمامی موارد جز دوره اکستنشن ابرو است. دوره‌ای که توسط استاد محیا مسلم یزدی ارائه می‌شود. #اینستا

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

نکات پیش از اکستنشن

اکستنشن ابرو روش بسیار کاربردی است که این روزها از آن در صنعت زیبایی استفاده می‌شود. نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که افراد دارای حساسیت پوستی به هیچ عنوان نباید از اکستنشن ابرو استفاده کنند. افراد دارای حساسیت پوستی به افرادی گفته می‌شود که دارای حساسیت‌هایی مثل قرمزی پوست، لک و پیس، روزاسه هستند. اشخاص دارای بیماری درماتیت نیز نباید از اکستنشن ابرو استفاده کنند. منظور از بیماری درماتیت بیماری‌هایی نظیر اگزما، پسوریازیس، آلوپسی، سرطان، پوست‌های بسیار نازک و موارد دیگراست.
شخصی دارای تب خال است و قصد دارد اکستنشن ابرو را انجام دهد. به صورت جدی به این شخص پیشنهاد می‌کنیم که اکستنشن ابرو را انجام ندهد. علت این پیشنهاد این است که تب خال یک بیماری است. تب خال یک ویروس هست. هر لحظه باید انتظار داشته باشید که تب خال در صورت پخش شود.
افراد تاتو دار متقاضیان بعدی اکستنشن ابرو هستند. ریمو تاتو افراد تاتو دار باعث میشه که پوست آنها فاقد رنگ دانه باشد. رنگ دانه‌ای در پوست این افراد وجود نخواهد داشت. به همین دلیل این افراد دیگر قابلیت تاتو کردن مجدد ندارند. ریمو تاتو افراد تاتو دار باعث میشه که آنها به سمت اکستنشن ابرو رو بیارند.
توصیه می‌کنیم همیشه به پوست خودتون رسیدگی کنید. ماندگاری بالای اکستنشن ابرو روی پوست‌های سالم جواب می‌دهد. برای ماندگاری بالای اکستنشن ابرو باید پوست‌های معمولی، خشک، و پوست‌های مختلطی که پیشانی خشک داشته باشید. ماندگاری اکستنشن ابرو روی پوست‌ها مشکل دار مسئله ساز است. پوست‌های پرب، منافذ باز زیاد، پرتقالی، و غیره به این دسته تعلق دارند. در مقاله بعد در رابطه با موارد بعدی خواهیم نوشت با ما همراه باشید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *