دوره‌ها

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (3)

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو, مدرسه محیا مسلم یزدی

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو؛ با نام و یاد خدا. مقاله امروز در رابطه با موارد هفت، هشت، و نه اقدامت و نکات پس از اکستنشن ابرو هست. این موارد در ادامه مقاله قبلی نوشته خواهد شد. مورد هفتم در خصوص مراجعه به آرتیست برای ریمو است. هشتمین مورد در خصوص فشار وارد نکردن به ابرو هنگام ریمو است. نهمین مورد در رابطه با ماساژ ندادن ابرو پس از اکستنشن ابرو است. #اینستا

موارد

تمامی کارهایی که بر روی آنها باید تمرکز کنیم و با دقت انجام دهیم برای این است که شخص مراجعه کننده بعد از انجام اکستنشن دچار آلرژی نشه.
مراجعه به آرتیست برای ریمو بهترین کاری است که قصد و نیت ریمو اکستنشن ابرو دارید. ریمو اکستنشن ابرو نیاز به تخصص دارد. آرتیستی که این کار رو برای شما انجام داده بهترین شخص برای این کار است. درسته که متحمل هزینه می‌شید ولی در عوض عمل ریمو به صورت کاملا دقیق و اصولی انجام خواهد شد.
فشار وارد نکردن به ابرو هنگام ریمو هم کاری است که زمان ریزش تارهای ابرو اکستنشن شده باید رعایت کنید. تاکید می‌کنیم که به هیچ وجه زمان ریزش تارها از موچین و پنس استفاده نکنید.
هر کاری راه حل داره. راه حل این مسئله هم چرب کردن مداوم ابروها با روغن‌های طبیعی مثل روغن نارگیل است. چندین بار که این عمل را انجام دهید و دوش بگیرید تارهای باقی مانده آرام آرام خواهند ریخت.
ماساژ ندادن ابرو پس از اکستنشن ابرو ممنوع است. فشار وارد کردن پس از اکستنشن کاریست اشتباه و انجام آن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.
توی این مقاله در خصوص سه موردی که باید بعد از عمل اکستنشن ابرو رعایت شوند نوشتیم. مواردی که در صورت عدم رعایت آنها مشکلاتی را برای شخص زیباجو به بار خواهند آورد. در سری مقالات بعد در رابطه با سایر موارد خواهیم نوشت. تمامی موارد بسیار مهم هستند. رعایت تمامی مواردی که در این مقاله و سایر مقالات نوشته شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (3)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *