دوره‌ها

تشخیص مدل رویش تار ابرو (2)

سه قسمت اصلی تشکیل دهنده ابرو, تشخیص مدل رویش تار ابرو, اجرا خط اسپاین

تشخیص مدل رویش تار ابرو

مقاله امروز در رابطه با تشخیص مد رویش تار ابرو است. این مقاله ادامه مقاله قبلی است. مقاله قبل رو با نوشتن یکی از سه قسمت اصلی تشکیل دهنده ابرو به پایان رساندیم. قسمت‌‌های دوم و سوم را در این مقاله خواهیم نوشت. قسمت دوم از سه قسمت اصلی تشکیل دهنده ابرو، قوس ابرو است. این قسمت به بخش upper strands نیز معروف است. در بخش upper strands تارها از بالا به پایین نصب می‌شوند. عملیات نصب با قوس نسبتا ملایمی صورت می‌گیرد. #اینستا

lower strands

قسمت سوم به بخش lower strands معروف است. در بخش lower strands، تارها از رو این خط به سمت اسپاین نصب می‌گردند. بیایید اینطور بنویسیم که تارهای ابرو از سمت پایین به سمت اسپاین حرکت می‌کنند و روی اسپاین می‌خوابند. چند باری اسم خط اسپاین را آوردیم. قطعا در ذهنتون کنجکاو شدید که خط اسپاین چیست؟ خطی را که از آن بخش جهت ابروها رو به پایین می‌شود را خط اسپاین می‌نامند. تعریف دیگری می‌توان از خط اسپاین نوشت. خط جدا کننده بین تارهای ابرو رو با بالا و رو به پایین رو خط اسپاین می‌نامند.
افراد در سراسر دنیا به صورت اکثریت دارای خط اسپاین در ابروهای خود هستند. درصد کمی از افراد جهان خط اسپاین در ابروهای خود ندارند. این افراد استثنا هستند. افرادی که خط اسپاین ندارند ابروهای upper spine دارند. سوال بعد ابرو upper spine چیست؟ افرادی که جهت رشد ابروهای آنها به سمت بالاست و به سمت بالا جهت دارد را ابرو upper spine می‌نامیم.
سلیقه‌های افراد در برخورداری از چهره زیبا متفاوت است. گاهی شخص زیباجو تقاضای استایل آپر اسپاین می‌کند. به منظور اکستنشن ابرو با استایل آپر اسپاین توجه داشته باشید که تمامی تارهای ابرو به سمت بالا نصب می‌شوند و چیزی به نام ساخت خط اسپاین نداریم. اکستنشن ابرو با این استایل باعث میشه که ابروهای شما لیفت شده به نظر برسه.
در این مقاله در خصوص دو قسمت باقی مانده نوشتیم. همچنین بخش‌های آپر استرندز و لور استرندز را شرح دادیم. در ادامه به سوال خط اسپاین چیست؟ پاسخ دادیم. همچنین پاسخ سوال ابرو upper spine چیست؟ را نوشتیم. در پایان نیز در خصوص استایل آپر اسپاین توضیح دادیم. با ما همراه باشید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “تشخیص مدل رویش تار ابرو (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *