مخفی

اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه شیراز

اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه شیراز استان فارس جنوب کشور

اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه

افراد برای اینکه مژه‌های زیباتر، بلندتر، و پرپشت‌تری رو تجربه کنند دنبال راه و روش اون می‌گردند. اکستنشن مژه یکی از این روش‌هاست که خانم‌های زیباجو می‌تونن از اون استفاده کنند. اکستنشن مژه توسط تکنسین متخصص در سالن زیبایی انجام می‌گیره. روش کار هم به این صورته که تارهای مصنوعی یا حتی طبیعی به تارهای اصلی مژه اضافه می‌شوند. انواع اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه شیراز چیزیه که توی این مقاله می‌خوایم در خصوص اونها بنویسیم. قطعا آشنایی با اصلی ترین اکستنشن‌ها می‌تونه شما رو به چیزی که مورد علاقتون هست برسونه. #اینستا

اکستنشن‌های اصلی

انواع اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه شیراز شامل کلاسیک، ولیوم، مگا ولیوم، اسپایکی، و اکستنشن Y میشن. تمامی این روش‌ها هر کدوم به نوبه خودشون جذابیت دارند. سلیقه شخص مراجعه کننده در انتخاب این اکستنشن‌ها مهمه. اکستنشن کلاسیک به این صورته که عمل تار به تار صورت می‌گیره. یک تار مژه اکستنشن به تار اصلی افزوده میشه. اکستنشن ولیوم به این صورته که با استفاده از فنسازی چند بعد رو روی تار قرار میدیم. تعداد بعدها 2 تا 6 است. اکستنشن مگا ولیوم همان بحث بعد سازی روی تار هست ولی بجای 2 تا 6 بعد بحث 7 تا 27 بعد روی تار به میان است. اکستنشن اسپایکی به چشم خیس هم معروفه. این اکستنشن ضخامت ولیوم رو داره ولی فنسازی میشه. اکستنشن Y به مدل مژه به شکل Y معروفه . توسط اساتید پیاده سازی میشه.
مشاورین مدرسه اکستنشن مژه محیا مسلم یزدی شیراز از افراد کارکشته و خبره هستند. تجارب بالای مشاورین مدرسه اکستنشن مژه محیا مسلم یزدی شیراز این اطمینان رو به شما میده که هر گونه سوالی در این زمینه دارید از اونها بپرسید (مدرسه‌مژه).

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “اکستنشن های اصلی اکستنشن مژه شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *