دوره‌ها

اهمیت تشخیص صحیح مدل رویش تار ابرو

اهمیت تشخیص صحیح مدل رویش تار ابرو

اهمیت تشخیص صحیح مدل رویش تار ابرو

اکستنشن ابرو روش و قاعده‌های متفاوتی دارد. سبک اکستنشن ابرو به روش استاد محیا مسلم یزدی نیز جزء بهترین و زیباترین نوع‌های اکستنشن ابرو است. تشخیص صحیح مدل رویش تار ابرو در سبک اکستنشن ابرو به روش استاد محیا مسلم یزدی از اهمیت بالایی برخوردار است. نصب تارهای مصنوعی از موارد اساسی اکستنشن ابرو است. شما برای نصب تارهای مصنوعی باید قادر به تشخیص صحیح مدل رویش تار ابرو باشید.
تشخیص صحیح و دقیق جهت رویش تارها باعث کسب نتایج عالی می‌گردد. مدرسه محیا مسلم یزدی به دنبال نتایج فوق العاده و عالی است به همین دلیل تشخیص صحیح و دقیق جهت رویش تارها مهم است. کارها زمانیکه بی نظم و بی دقت انجام پذیرند نمونه کارها پر اشتباه خواهد بود. توجه به تمامی اصول باعث کیفت بالای کار آرتیست خواهد شد. #اینستا

روش تشخیص

موضوع بعدی که قصد داریم در خصوص آن بنویسیم روش تشخیص سایز و ضخامت تارهای ابرو است. ابروهای یک شخص بدون استثنا دارای تفاوت در قسمت‌های مختلف آن است. ضخامت و سایزهای تارها متفاوت و مختلف هستند. مزیتی که وجود دارد این است که دست آرتیست نیز در هنگام اکستنشن ابرو باز است. آرتیست هنگام اکستنشن ابرو می‌تواند در قسمت‌های مختلف ابرو از تارهایی با ضخامت و سایز متنوع استفاده کند.
روش تشخیص سایز و ضخامت تارهای ابرو به این صورت است که باید در هر قسمت ابرو به بیشتر تارهای ابرو در آن ناحیه دقت کنیم. تارهای ابرو خودشون راه را به ما نشان خواهند داد. آنها سایز و ضخامتی را که برای آن ناحیه مناسب است را با نگاه کردن به آنها به ما بیان خواهند کرد. گاهی پیش می‌آید که شخص مراجعه کننده تار طبیعی ابرو ندارد. روش کار در این شرایط نیز همان شرایطی است که بیان شد نباید همه تارها را به صورت یکسان برای او نصب کنید.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *