دوره‌ها

تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو

اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز, تارهای مو مخصوص اکستنشن مو, استفاده از پالت مژه, فیکس کردن تارهای ابرو

مقاله امروز در خصوص موضوع تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو است. مبحثی که در دوره اکستنشن ابرو توسط اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز تدریس میشه. مقاله قبلی در رابطه با ماندگاری اکستنشن ابرو بود. یکی از توضیحات نوشته شده در مورد ماندگاری اکستنشن ابرو بحث تارهای مصنوعی بود. اینکه اگر ضخامت تارهای طبیعی 15 باشد تارهای مصنوعی مورد استفاده می‌بایست سایز کمتری داشته باشد. مقاله امروز هم در ادامه بحث تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو هست. تارهای مورد استفاده جزء یکی از متریال‌هایی است که در ادامه آنها را برای شما عزیزان می‌نویسیم. #اینستا

تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو

تارهای مورد استفاده

اولین مورد پالت مخصوص اکستنشن ابرو تولید کره است. این مورد یکی از مواردی است که استاد محیا مسلم یزدی (اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز) روی اون تاکید بالایی دارند. تاکید بر استفاده از این مورد دلایلی دارد. اولین دلیل آن این است که ساختار تارهای درون این پالت‌ها مثل تارهای طبیعی است. انتهای این تارها نازک است و به ابتدا که میرسد ضخیم می‌شوند. همین طبیعی بودن و یکسان نبودن قطرها ظاهر بسیار جذابی را از خود ارائه می‌دهد. دومین دلیل این است که استفاده از این پالت‌ها از نظر بهداشتی و ایمنی نمره بالایی را کسب کرده است.
سومین دلیل جنس این پالت است. چسب اکستنشن و پرایمرها با توجه به جنس این پالت‌ها تاثیر بالایی در اثر گذاری در آنها دارد. اثر گذاری صورت گرفته باعث می‌شود که پیوند قوی مابین آنها ایجاد شود. از طرف دیگر این اثر گذاری باعث میشه که سرعت اجرا اکستنشن ابرو هم بالاتر بره. سرعت بالا و راحتی کار باعث میشه که در وقت و انرژی صرفه جویی بشه. چهارمین دلیل تنوع در کیفیت و رنگ این پالت است. آخرین دلیل هم سایزهایی است که این پالت دارد. سایزها از 4 میلیمتر تا 8 میلیمتر هستند. سایزهای به کار رفته در این پالت به صورت کاملا استاندارد می‌باشند.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *