دوره‌ها

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو (3)

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

سلام و هزاران درود خدمت شما دنبال کنندگان عزیز. مقاله امروز در خصوص روش دوم مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو است. در دو مقاله قبل در خصوص روش اول مراحل پاکسازی پوست نوشتیم. تعدادی از روش‌ها در مقاله اول و مابقی در مقاله دوم نوشته شدند.  #اینستا

پاکسازی پوست

مراحلی که در روش دوم انجام می‌گیرند به مانند مراحل روش اول هستند با این تفاوت که جای آنها عوض می‌شود. مراحلی که در هر دو روش نوشته می‌شوند بسیار مهم هستند و باید به آنها عمل کرد. در روش دوم شخص زیباجو ابتدا حمام کامل انجام می‌دهد. در مرحله دوم بدون اینکه به صورتش کرم بزند یا آرایش کند به سوی محلی که آرتیستش منتظرش است می‌رود. آرتیست در مرحله سوم ابروهای مشتری را برس می‌کشد. او با این کار تارهای ضعیف را از سطح پوست جدا می‌کند. او در مرحله چهارم پوست شخص زیباجو را شستشو می‌دهد.
آرتیست در مرحله پنجم عمل پاکسازی رو با تونر پوست و کتان پد انجام می‌دهد. عمل پاکسازی پوست برای کل صورت به ویژه ناحیه ابروها انجام می‌گیرد. آرتیست در مرحله ششم عمل پاکسازی خشک را انجام می‌دهد. عمل پاکسازی خشت با گوش پاک کن و کتان پد صورت می‌پذیرد. او در مرحله هفتم بنا بر تشخیصش کار قرینه سازی و طراحی ابروها را انجام می‌دهد. آرتیست قرینه سازی و طراحی ابروها پیش نیازهای کار حرفه‌ای خود را انجام می‌دهد. او در مرحل هشتم در صورتی که نیاز ببیند اقدام به اصلاح اطراف ابروها می‌کند.
اصلاح اطراف ابروها نیز باعث دقت عمل در کار اکستنشن ابرو می‌گردد. آرتیست قبل از اینکه اقدام به اکستنشن ابرو کند به ابروها پرایمر می‌زند. او بعد از زدن پرایمر به ابروها اجازه می‌دهد تا ابروها خشک شوند. آرتیست در نهایت اقدام به نصب تارهای ابرو می‌کند. نصب تارهای ابرو برای آرتیست با تجربه کاری دلپذیر و زیبا خواهد بود.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *