دوره‌ها

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

مقاله امروز در خصوص مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو است. کارهایی که قبل از اکستنشن باید صورت پذیرند دارای اهمیت بالایی هستند. در ادامه مقاله، مواردی که باید در طی مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو صورت پذیرند نوشته خواهند شد. رعایت این موارد باعث بهبود عملکرد و نتیجه اکستنشن ابرو می‌شود. #اینستا

پاکسازی پوست

اولین مورد حمام کامل قبل از اکستنشن ابرو است. شخص زیباجو زمانی که قصد رفتن به پیش آرتیست می‌کند برای زدودن آلودگی‌های بدن باید اقدام به حمام کامل قبل از اکستنشن ابرو کند. مورد دوم نداشتن آرایش و کرم صورت مشتری است. نداشتن آرایش و کرم صورت مشتری باعث میشه که صورت بتونه نفس بکشه و تر و تازه باشه. مورد سوم برس کشیدن ابروهای مشتری است. برس کشیدن ابروهای مشتری باعث کار تمیز میشه. علت اینه که تارهای ابرویی که سست، ضعیف و در مرحله ریزش هستند از سطح پوست جدا می‌شوند.
جدا شدن تارهای ابروها به آرتیست کمک می‌کنه تا تمامی فضاهای خالی را به صورت کاملا واضح ببینه. چهارمین مورد قرینه سازی و طراحی ابروها می‌باشد. برای شروع حرفه‌ای اکستنشن ابروها نیاز به پیش نیازهای حرفه‌ای است. قرینه سازی و طراحی ابروها یکی از مهمترین پیش نیازهاست. ناگفته نماید این مورد بنا به شرایط انجام میشه.
آرتیست زمانی که صلاح بدونه دست به این کار میزند. پنجمین مورد اصلاح اطراف ابروها است. اصلاح اطراف ابروها هم بنا به شرایطی که شخص زیباجو دارد انجام می‌گیرد. آرتیست، اصلاح اطراف ابروها را زمانی انجام می‌دهد که صورت شخص زیباجو نیاز به اصلاح داشته باشد.

مواردی که در این مقاله نوشته شدند همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. رعایت این موارد باعث بهبود و با کیفیت شدن اکستنشن ابرو خواهند شد. ادامه موارد را در مقالات آینده خواهیم نوشت. با رعایت تمامی موارد همیشه زیبا می‌مانید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *