دوره‌ها

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو (2)

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

مراحل پاکسازی پوست پیش از اکستنشن ابرو

همراهان عزیز مای لش اسکول سلام. مقاله امروز در خصوص مراحل پاکسازی پوست قبل از اکستنشن ابرو است. این مقاله در ادامه مقاله قبلی با همین عنوان می‌باشد. از ابتدا در خصوص کارهایی که قبل از اکستنشن باید صورت پذیرند نوشتیم. قرار شد در این مقاله و مقالات بعد ادامه روش‌ها نوشته شوند. پنج مورد از مراحل پاکسازی پوست قبل از اکستنشن ابرو در مقاله قبل نوشته شدند. با ما همراه باشید. #اینستا

پاکسازی پوست

ششمین مورد شستشو دوباره پوست مشتری است. شستشو دوباره پوست مشتری از آن جهت مهم است که از خانه تا محل کار شما دچار آلودگی گردیده است. درست است که شخص زیباجو مورد اول را رعایت کرده و به حمام رفته است اما آلودگی‌هایی که از خانه تا محل کار آرتیست او وجود دارد باعث آلوده شدن پوست او خواهد شد.
مورد هفتم پاکسازی کل صورت و ناحیه ابروها با تونر پوست و کتان پد است. پاکسازی کل صورت و ناحیه ابروها با تونر پوست و کتان پد بعد از شستشو کاری لازم و مفید است. در حقیقت این پاکسازی باعث تنفس پوست قبل از اکستنش ابرو خواهد شد.
هشتمین مورد پاکسازی خشک با گوش پاک کن و کتان پد است. همانطور که از نام مورد پاکسازی خشک با گوش پاک کن و کتان پد مشخص است این کار جز موارد نهایی پیش از شروع کار است.
نهمین مورد زدن پرایمر به ابروها می‌باشد. زدن پرایمر به ابروها قبل از نصب کاری است که آرتیست‌ها برای دریافت نتیجه بهتر انجام می‌دهند.
دهمین مورد نیز شروع نصب تارهای ابرو است. شروع نصب تارهای ابرو مرحله پایانی این روش است.

مواردی که در این مقاله نوشته شدند همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. روش دومی نیز در مراحل پاکسازی پوست پیش از شروع به کار وجود دارد که در مقاله بعد آن روش نوشته خواهد شد.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *