دوره‌ها

تشخیص مدل رویش تار ابرو (3)

سه قسمت اصلی تشکیل دهنده ابرو, تشخیص مدل رویش تار ابرو, اجرا خط اسپاین

تشخیص مدل رویش تار ابرو

مقاله امروز در رابطه با تشخیص مدل رویش تار ابرو است. این مقاله ادامه مقاله قبلی است. مقاله قبل رو با نوشتن دو قسمت باقی مانده و تعریف خط اسپاین به پایان رساندیم. زمانی که شخص زیباجو برای اکستنشن ابرو به شما مراجعه می‌کنه ترجیحا در اجرا اکستنشن ابرو، خط اسپاین را برای تمام ابروها در نظر بگیرید. در نظر گرفتن خط اسپاین را حتی برای شخصی که تار ابرو ندارد در نظر می‌گیریم. تنها زمانی خط اسپاین در نظر گرفته نمی‌شود که ابرو شخص مراجعه کننده ذاتا خط اسپاین نداشته باشد. در چنین موردی خط اسپاین را در نظر نمی‌گیریم. نصب اکستنشن ابرو در این حالت بر اساس جهت ابروها طبیعی اون شخص انجام می‌شود. #اینستا

نکات

  • خط اسپاین حتما باید به صورت خمیده یا قوس دار ساخته شود.
  • رویش تارهای ابرو در قسمت‌های مختلف آن می‌تونه در انسان‌ها فرق کنه. اما به صورت کلی این رویش یکسان است.

موضوع بعدی تارهای انتقال دهنده هستند. برای پاسخ به این سوال در نظر بگیرید که دو قسمت ابرو دارای جهت رویشی متفاوتی هستند. برای اینکه تارهایی که جهت مخالف نسبت به هم دارند در هم ادغام بشن نیاز به تارهای انتقال دهنده داریم. نام دیگر این تارها transmitter strands است. آرتیست با استفاده از transmitter strands می‌تونه به آرامی و در زیبایی هر چه تمام تر تارهای مخالف جهت را در هم ادغام کند. تعداد تارهایی که برای ادغام تارهای مخالف جهت استفاده می‌گردد بین 6 تا 20 عدد تار است.
مقاله امروز رو با نحوه اجرا خط اسپاین و اجرا اکستنشن ابرو شروع کردیم. اجرا خط اسپاین را برای شخصی که تار ابرو ندارد توضیح دادیم. همچنین زمانیکه از خط اسپاین استفاده نمی‌شود را نوشتیم. تارهایی که وظیفه اذغام تارهای مخالف جهت با هم دارند را شرح دادیم و تعداد آن تارها در زمان اجرا نوشتیم.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *