دوره‌ها

ریمو هارد و ریمو سافت

دوره پکیج طلایی محیا مسلم یزدی, جلسه فنسازی پکیج طلایی, ریمو هارد

سلام خدمت شما عزیزان دنبال کننده وب سایت مای لش اسکول. در خدمت شماییم با توضیحاتی در خصوص مباحث ارائه شده در دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی. توضیحات مباحثی که در این مقاله برای شما عزیزان می‌نویسیم به صورت کاملا عملی در دوره پکیج طلایی به هنرجو آموزش داده میشه. مباحثی که در این دوره آموزش داده می‌شود برای حرفه شما بسیار ضروری و کارآمد هستند. با یادگیری این موارد به صورت عملی به پیشرفت خودتون کمک زیادی خواهید کرد. با ما همراه شوید با اولین مبحث که ریمو هارد هست. #اینستامون

ریمو هارد

مبحث اول در رابطه با ریمو هارد است. استاد این مبحث رو به صورت کاملا اصولی با ارائه ریز جزئیات خدمت شما عزیزان ارائه خواهند داد. به هنرجو گفته میشه که ریمو هارد رو چه زمان‌هایی می‌تونیم استفاده کنیم. نحوه اجرا ریموو هارد به هنرجو آموزش داده میشه. نحوه دست گرفتن پنس و زمان ریموو هارد به هنرجو کاملا گفته میشه. همچنین با فیلم‌های آموزشی که در اختیار ما هستش مراحل رو قدم به قدم با هنرجو پیش خواهیم رفت. در ادامه روی مدل زنده هم به هنرجو به صورت عملی نشون داده میشه.

دوره پکیج طلایی محیا مسلم یزدی, جلسه فنسازی پکیج طلایی, ریمو هارد

مبحث دوم در خصوص ریمو سافت هست. به هنرجو نحوه ریمو با مواد و انواع مواد ریمور آموزش داده میشه. اتفاق‌هایی که بعد از ریمو با مواد میوفته به هنرجو گفته میشه. همچنین نحوه کار با مواد کاملا به هنرجو آموزش داده میشه و اگه بعد از ریمو با مواد مژه‌های مشتری سفیدک زد هنرجو باید چه کارهایی رو انجام بده. ریمو سافت نیز از موارد مهم این دوره آموزشی است.

مبحث سوم در خصوص دلایل شوک چسب است. دلایل شوک چسب به هنرجو گفته میشه. نحوه نگهداری چسب به هنرجو گفته میشه. همچنین بعد از باز شدن چسب تا چه زمانی می‌تونیم از چسب استفاده کنیم به هنرجو گفته میشه. شارژ چسب حین کار، نحوه استفاده از چسب حین کار به هنرجو کاملا گفته میشه. اینکه توی چه دما و رطوبتی چسب فعال میشه و به چه چیزهایی بستگی داره به هنرجو کاملا گفته میشه.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “ریمو هارد و ریمو سافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *