دوره‌ها

نصب منظم در اکستنشن ابرو

نصب منظم در اکستنشن ابرو, تارهای اکستنشن ابرو به صورت کرو

نصب منظم در اکستنشن ابرو

‍نظم در هر شرایطی باعث بهبود نتیجه می‌گردد. نصب منظم در اکستنشن ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. تارهای بلند باید در ابتدای نصب منظم در اکستنشن ابرو مورد استفاده قرار بگیرند تا کار به صورت دلخواه در آید. شروع کار را به نصب تارهای بلند با فاصله یک و نیم تا دو میل از هم اختصاص می‌دهیم. تارهای بلند را به عنوان تارهای اولیه یا فرست استرندس نصب می‌کنیم تا شکل و شمایل کلی ابرو در آید. نصب تارهای بلند بر اساس دیزاین ابرو صورت می‌گیرد. شکل و شمایل کلی ابرو که در آمد کار برای آرتیست آسان خواهد شد. #اینستا
در خصوص تارهای اولیه نوشتیم. حال نوبت به نوشتن در رابطه با تارهای ثانویه است. ابرو بعد از در آمدن شکل و شمایلش نیاز به پر شدن دارد. به منظور پر شدن ابرو از تارهایی با سایز کوتاه تر استفاده می‌شود. تارهایی با سایز کوتاه تر را تارهای ثانویه می‌نامیم. مواردی پیش می‌آید که با توجه به فرم ابرو و صورت شخص زیباجو نیاز به استفاده از تارهایی با سایز تارهای اولیه پیدا می‌کنیم. آرتیست باید موقع کار دقت داشته باشد که در هنگام نصب از شکل و شمایل مشخص شده خارج نشود. نصب تارها به صورت مورب موردی است که باید در نظر داشته باشید. آرتیست با نصب تارها به صورت مورب، صورت شخص زیباجو را طبیعی تر نشان می‌دهد.

نصب تارهای ثانویه

آرتیست به دو صورت می‌تواند اقدام به نصب نارهای ثانویه کند. روش اول در نصب به این صورت است که تارها باید از کادر ابرو فاصله داشته باشند. منظور از کادر ابرو همان شکل و شمایل ابرو است که پیش تر نوشتیم. روش دوم نصب تارهای ثانویه، نصب از خطوط بالا و پایین ابرو است. آرتیست با نصب تارها از خطوط بالا و پایین ابرو دقیقا همان نتیجه‌ای را می‌گیرد که در روش اول از کادر ابرو خارج نشده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *