دوره‌ها

نصب منظم در اکستنشن ابرو (2)

نصب منظم در اکستنشن ابرو, تارهای اکستنشن ابرو به صورت کرو

نصب منظم در اکستنشن ابرو

تارهای اکستنشن ابرو به صورت کرو؛ سلام و هزاران درود خدمت شما. مقاله امروز در خصوص نصب منظم در اکستنشن ابرو است. مطالب امروز در ادامه مقاله قبل است. مقاله قبل حاوی مفاهیمی بود که به صورت گذرا به آن می‌پردازیم. مفاهیمی مثل نصب تارهای بلند، تعیین شکل و شمایل ابرو، نحوه پر شدن ابروها، نصب تار به صورت مورب که برای مطالعه آنها می‌توانید به آن مقاله مراجعه کنید. اکنون قصد داریم موارد دیگر را بنویسیم. سلایق افرادی که نیاز به اکستنشن ابرو دارند با یکدیگر متفاوت است. اشخاص زیباجو هر یک با توجه به معیارهایی که در ذهن خودشون دارند اقدام به انتخاب نوع مورد نظرشان در اکستنشن ابرو می‌کنند. #اینستا

تارهای اکستنشن ابرو

افراد گاهی اوقات مایل هستند که تارهای اکستنش ابرو آنها به صورت کِرو باشد. منظور از تارهای اکستنشن ابرو به صورت کرو، تارهای ابرو خمیده است. آرتیست برای اینکه خواسته افراد مبنی بر داشتن تارهای اکستنشن ابرو به صورت کرو را برآورده کند باید از پالت اکستنشن مژه استفاده کند. پالت اکستنشن مژه در سایزهای خیی بلند که فرهای خیلی کمی داشته باشند. پالت‌هایی که همانند I و A به صورت به پهلو خوابیده باشند. آرتیست با استفاده از این پالت‌ها می‌تواند آن چیزی را که شخص زیباجو طلب کرده است برآورده نماید.

انتخاب نوع اکستنشن ابرو نیاز به تحقیقات مناسب دارد. شما برای مطالعه در خصوص انتخاب نوع اکستنشن ابرو می‌توانید مقالات سایت ما را دنبال کنید. یادگیری که به پایان رسید نوبت به انتخاب آرتیست خوب می‌رسد. آرتیست زبردست و ماهر شخصی است که تجربه بالایی در حرفه اکستنشن ابرو داشته باشد. شما برای یافتن آرتیست زبردست و ماهر خوب می‌توانید در گوگل اقدام به جستجو نمایید. پیشنهاد می‌شود علاوه بر مطالعه در سطح وب حتما به مکان‌هایی که آدرس آنها نوشته شده است سر بزنید و از نزدیک شاهد اقدامات آرتیست‌های معرفی شده باشید.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *