دوره‌ها

ممنوعیت های حنا

حنای ابرو مناسب چه افرادی است؟, ممنوعیت های حنا, تکنیک های حنا

حنای ابرو مناسب چه افرادی است؟

اشخاصی که به دنبال پر پشت کردن ابروهاهای خود هستند گاهی اوقات تمایل به استفاده از حنا دارند. حنا به دلیل خواص طبیعی که دارد منجر به تقویت و پر پشت کردن تارهای ابرو خواهد شد. اینکه حنا چه کاری انجام میده رو در مقاله قبل نوشتیم. خواص حنا بسیار است و بر کسی پوشیده نیست اما استفاده از حنا محدودیت‌هایی نیز دارد. مقاله امروز رو به ممنوعیت های حنا اختصاص می‌دهیم. #اینستا

موارد ممنوعیت

شما باید حتما قبل از انجام دادن هر کاری با شخص مراجعه کننده در خصوص مشکلات جسمانی او صحبت کنید. افرادی هستند که از داشتن آلرژی نسبت به حنا رنج می‌برند. تشخیص داشتن آلرژی نسبت به حنا با تست گرفتن انجام خواهد شد. تست حساسیت به حنا با گذاشتن آن پشت لاله گوش مشتری انجام می‌گیرد. به منظور تست حساسیت به حنا ابتدا حنا ابرو رو درست می‌کنیم. مرحله بعد گذاشتن حنا درست شده پشت لاله گوش است. مدت زمان انتظار برای گرفتن جواب 3 الی 4 ساعت است. زمانیکه التهاب رخ دهد و خارش به وجود بیاد باید مشتری رو از این روش منصرف کنیم. از موارد ممنوعیت های حنا می‌توان به ممنوعیت حنا برای اشخاص باردار نام برد.

ممنوعیت حنا برای اشخاص باردار

اگر شخص زیباجویی که برای دریافت خدمات به شما مراجعه می‌کنه بعد از سوالات شما جواب داد که باردار است باید او را از انجام اینکار منع کنید و روش جایگزین رو به او معرفی کنید. ممنوعیت حنا در دوران عادت ماهانه مورد بعدی است که باید در انجام آن جانب احتیاط را رعایت کنید. شما نقش مشاور را نیز برای مشتری ایفا خواهید کرد. توصیه شما در خصوص ممنوعیت حنا در دوران عادت ماهانه می‌تواند اطمینان مشتری را نسبت به شما بالا ببرد.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “ممنوعیت های حنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *