دوره‌ها

اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو (2)

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

سلام خدمت شما عزیزان. مقاله‌ای که قصد نوشتن آن را داریم ادامه مقاله قبل در خصوص اقدامات پیش از اکستنشن ابرو است. موارد دیگر اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو را در این مقاله خواهیم نوشت. تمامی موارد جز دوره اکستنشن ابرو است. دوره‌ای که توسط استاد محیا مسلم یزدی ارائه می‌شود. #اینستا

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

اقدامات پیش از اکستنشن

تمامی افراد مثل هم نیستند. افرادی را مشاهده می‌کنیم که دارای حساسیت هستند. آیا باید از اکستنشن ابرو منصرف شوند؟ جواب منفی است. شخص دارای حساسیت باید قبل از انجام اکستنشن ابرو از قرص ضد حساسیت تلفست استفاده کند. نحوه مصرف به این صورت است که شخص دارای حساسیت باید دو تا سه روز قبل از اکستنشن ابرو هر هشت ساعت یک بار از این قرص استفاده کند.
اطمینان از حساسیت داشتن روشی دارد. دو تا سه روز قبل از انجام اکستنشن ابرو باید یک تست انجام گیرد. بهتر است حداقل 30 عدد تار بر روی ابرو او نصب شود. محل نصب تارها بهتر است جایی باشد که پوست نازکی در آن محدوده وجود دارد.
آیا روش دیگری برای تشخیص حساسیت وجود دارد؟ جواب مثبت است. کافیست چند قطره از چسب مورد استفاده در اکستنشن مژه را به وسیله نوک میکروبراش تمیز به زیر چانه و یا پشت لاله گوش شخص متقاضی زده شود. شخص متقاضی باید طی چند روز بعد علائم را چک کند. اگر هیچ گونه علائمی را مشاهده نکرد می‌تواند نسبت به اکستنشن مژه اقدام کند.
تشخیص حساسیت اکستنشن مژه چیزی نیست که تنها مربوط به این اکستنشن باشد. افرادی که حساسیت اکستنشن مژه را دارا می‌باشند قطعا حساسیت اکستنشن ابرو را نیز خواهند داشت. حساسیت اکستنشن ابرو نیز به مانند حساسیت اکستنشن مژه باید با استفاده از روش‌های مختلف تست شود. به هیچ عنوان در زمانی که علائم حساسیت را مشاهده می‌کنید اقدام به هیچ گونه اکستنشنی نکنید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *