دوره‌ها

مراحل آماده سازی قبل از حنا

ماندگاری حنای ابرو, مراحل آماده سازی

ماندگاری حنای ابرو

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. پر واضح است که حنا زدن روشی سنتی است و به دلیل خواص طبیعی آن گرایش افراد به زدن حنا بالا است. ماندگاری حنا چیزی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. مقاله امروز رو به مراحل آماده سازی قبل از حنا اختصاص می‌دهیم. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. مراحل آماده سازی قبل از حنا را با آماده سازی پوست شروع می‌کنیم. #اینستا

مراحل آماده سازی

آماده سازی پوست

اولین مرحله از مراحل آماده سازی را با این مرحله شروع خواهیم کرد. پوست یکی از فاکتورهای اصلی در حنا زدن است که باید به خوبی آماده سازی شود. واقعیت اینه که اگه پوست مشتری آماده نباشه کیفیت خروجی مطلوب نیست. پوست آماده باعث میشه حنا رو به خودش جذب کنه. حنا زمانی که به پوست آماده برخورد می‌کنه می‌تونه به لایه‌های اون نفوذ کنه. پوستی که خوب آماده سازی نشده حنا رو به خود نمی‌گیره. زمانیکه حنا پاک بشه متوجه خواهید شد که هیچ گونه رنگی روی پوست نیست و تنها این تارهای ابرو هستند که رنگ گرفته‌اند.

عکس گرفتن از ابرو

زمانیکه عمل آماده سازی رو انجام دادید حتما عکس بگیرید. عکس گرفتن از ابرو باعث میشه تفاوت قبل و بعد از کار شما به خوبی نمایان بشه. شما می‌تونید عکس‌هایی که گرفتید رو به عنوان نمونه کار استفاده کنید. داشتن نمونه کار حنای ابرو باعث میشه شخص زیباجویی که به شما مراجعه کرده حق انتخاب داشته باشه. دیدن نمونه کار حنای ابرو میزان اعتبار شما را پیش مشتری بالا خواهد برد. شما می‌توانید از عکس‌هایی که در اختیار دارید برای پیج خودتون استفاده کنید.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “مراحل آماده سازی قبل از حنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *