دوره‌ها

آماده سازی حنا

ماندگاری حنای ابرو, مراحل آماده سازی

ماندگاری حنای ابرو

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. پر واضح است که حنا زدن روشی سنتی است و به دلیل خواص طبیعی آن گرایش افراد به زدن حنا بالا است. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. مراحل آماده سازی قبل از حنا را با آماده سازی حنا شروع می‌کنیم. #اینستا

مراحل آماده سازی

آماده سازی حنا

زمانیکه آماده سازی پوست به اتمام رسید. همانطور که در مقاله قبل نوشتیم اقدام به گرفتن عکس کنید. مرحله بعد آماده سازی رنگ حنا است. رنگ حنا باید بر اساس پوست مشتری انجام پذیرد. مقدار حنا برای ابروها باید به اندازه باشد. مقدار حنا برای ابروها به اندازه 3 تا 4 دانه پودر شده برنج است. آب مقطر نیز نقش کلیدی در ساخت حنا برای ابرو ایفا می‌کنه. به منظور ساخت حنا برای ابرو باید به میزانی آب مقطر به حنا اضافه شود که مخلوطشان نه زیادی شل باشه نه زیادی غلیظ. غلظت باید جوری باشه که زمان هم زدن سفیدی ته ظرف مشخص بشه و حنا سریعا اون قسمت سفید رو پر کنه.
به منظور هم زدن حنا باید از وسیله‌ای استفاده کنیم. وسیله‌ای مثل دستگاه میکسر، میکروبراش، و یا خلال دندان. حنا را باید تا آنجایی که می‌توان خوب به هم زد. هر چه حنا خوب هم بخورد نتیجه کار بهتر میشه. مدت زمان هم زدن حنا در قوام حنا اهمیت بالایی داره. مدت زمان هم زدن حنا باید بین 3 تا 4 دقیقه باشه. به منظور جا افتادن حنا باید مدتی آن را کنار گذاشت. حنا باید حداقل بین 10 تا 15 دقیقه کنار گذاشته بشه. کنار گذاشتن حنا باعث میشه رنگ حنا به خوبی برای پوست مشتری آماده بشه.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “آماده سازی حنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *