دوره‌ها

مدل آمبره در حنای ابرو

نحوه قرینه سازی ابرو, کادر کشی در حنای ابرو, مدل آمبره در حنای ابرو

قرینه سازی ابرو

حنا زدن گرچه کاری است که از دیرباز انجام می‌شود ولی به واسطه خواص بی شمار و تقویتی که دارد کماکان طرفداران بسیار زیادی رو به سوی خود می‌کشد. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. مدل آمبره در حنای ابرو موردی است که در ابتدا به آن خواهیم پرداخت. #اینستا

مدل آمبره

نحوه کار مدل آمبره در حنای ابرو به این صورته که تفاوت قسمت داخلی و خارجی ابرو مشخص باشه. برای اینکه تفاوت قسمت داخلی و خارجی ابرو مشخص بشه باید در مرحله اول قسمت خارجی ابرو رنگ آمیزی بشه. مدت زمان رنگ آمیزی بین قسمت داخلی و خارجی ابرو باید 7 تا 8 دقیقه باشه. علت ایجاد فاصله زمانی در رنگ آمیزی قسمت خارجی و داخلی ابرو به این منظوره که تفاوت رنگی ایجاد شود.

تمدید رنگ

مرحله به مرحله رنگ زدن رو شروع می‌کنیم. ابتدا یک دور رنگ می‌زنیم. در ادامه عمل رنگ آمیزی رو چندین بار تکرار می‌کنیم. تمدید رنگ آمیزی حنای ابرو باید با توجه به اصول انجام بگیره. تمدید رنگ آمیزی حنای ابرو به این صورته که رنگ اول رو می‌ذاریم کاملا خشک بشه و بعد از اون دوباره رنگ حنا رو تکرار می‌کنیم. برای اینکه رنگ غلیظ‌تری در پایان کار ببینیم باید تایم مکث رنگ روی پوست رو رعایت کنیم. تایم مکث رنگ روی پوست بین 30 تا 45 دقیقه است. تعداد دفعات تمدید رنگ بر عهده خودتون هست. هر چه تمدیدها با فاصله زمانی 30 تا 45 دقیقه بیشتر صورت بگیره رنگ خودش رو بیشتر نشون میده. سعی کنید 5 بار یا بیشتر این عمل رو تکرار کنید.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “مدل آمبره در حنای ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *