دوره‌ها

اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

مقاله پیش رو در خصوص اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو است. مواردی که در این مقاله نوشته می‌شوند بخشی از دوره اکستنشن ابرو است. اکستنشن ابرو روش و تکنیکی است که برای زیبایی بسیار حائز اهمیت است. زیبایی هر کسی برای او از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. اکستنشن ابرو برای شخص زیبا پسند مهم و ضروری است. با همه این اوصاف قبل از ادامه مطلب وظیفه خود می‌دانیم که به شما عزیزان اطلاع دهیم هرگز برای نوجوانان اکستنشن ابرو انجام ندهید. #اینستا

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

اقدامات و نکات پیش از اکستنشن

شخص مراجعه کننده به مرکز باید بعد از اینکه نوبت گرفت در روز موعود قبل از انجام اکستنشن ابرو و دقیقا در همان روز دوش بگیرد. دوش کامل به این معناست که باید موهای سر و ابرو و صورت خودش رو به صورت کامل شست و شو دهد و عمل چربی زدایی را انجام دهد.
مورد بعدی پوشیدن پیراهن دکمه‌ای و یا لباس یقه گشاد است. علت پوشیدن اینگونه لباس‌ها آسیب ندیدن اکستنشن ابرویی است که قرار است متخصص (بهترین مدرس اکستنشن مژه در ایران) آن را انجام دهد.
شخص زیبا جو قبل از اینکه متخصص (بهترین مدرس اکستنشن مژه در ایران) کار خود را شروع کند باید صورت خودش رو با ژل شستشو یا صابون با دقت بشوید. ناحیه شستشو باید پیشانی و ناحیه چشم باشد. بعد از اینکه شستشو انجام گرفت باقی مانده آلودگی‌ها باید با یک تونر پوست و کتان پد به صورت کامل پاک شود. منظور از مابقی آلودگی‌ها نواحی صورت، پیشانی، ناحیه چشم، پوست زیر ابروها است.
مورد بعدی زدن پرایمر است. تمام تارهای ابرو باید قبل از شروع کار با گوش پاک‌کن حاوب پرایمر باشند. زمانی که به خوبی تارهای مو به پرایمر آغشته شد اجازه می‌دهیم که به صورت کامل خشک شوند. خشک شدن برای قبل از شروع نصب اکستنشن مژه بسیار مهم است. علت اینکه تاکید داریم که خشک شدن به صورت کامل انجام بگیره اینه که محل اتصال چسب سفیدک نزند. مواردی که نوشته شد از موارد اولیه اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو بودند. در مقاله بعد در خصوص مابقی موارد توضیحات را می‌نویسیم. با ما همراه باشید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *