دوره‌ها

افکت های ژورنالی و عام پسند

آنالیز چشم و رفع عیوب آن, معرفی چشم های کلوز و واید, افکت های ژورنالی و عام پسند

سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان. توی این مقاله قصد داریم در خصوص یکی از جلسات آموزشی دیگر از سری آموزش‌های دوره پکیج طلایی صفر تا صد بنویسیم. افکت های ژورنالی و عام پسند از جمله تکنیک‌هایی است که در این دوره به شما آموزش داده می‌شوند. همچنین افکت های ابداعی محیا مسلم یزدی نیز توسط ایشان بی کم و کاست خدمت شما ارائه خواهد شد. با یادگیری این افکت‌ها دریچه جدیدی به روی شما باز خواهد شد. شما عزیزان با یادگیری این افکت‌ها به خصوص افکت های ابداعی محیا مسلم یزدی بازار کار بسیار خوبی را برای خودتون ایجاد خواهید کرد. دوره پکیج طلایی صفر تا صد محیا مسلم یزدی کلی ناگفته داره که در مقالات بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد. #آدرسمون

آنالیز چشم و رفع عیوب آن, معرفی چشم های کلوز و واید, افکت های ژورنالی و عام پسند

 

افکت های ژورنالی و عام پسند

از جمله مواردی که هنرجو با شرکت در این دوره یاد می‌گیرد افکت های ژورنالی و عام پسند هست. افکت‌هایی مثل گربه‌ای، سنجابی، دالی، دالی دالی، گلمور، نچرال، فاکس، اپن، و کیتن به هنرجو آموزش داده خواهند شد. آموزش‌ها به صورت دقیق و با وسواس بسیار بالا توسط خود استاد انجام خواهند گرفت. هنرجو همچنین آموزش می‌بینه که هر کدام از این افکت‌ها مناسب چه نوع چشم‌هایی است. هر یک از افکت‌های آموزشی تاثیر منجصر بفرد خواهد گذاشت. بعضی از این افکت‌ها منجر به گردی چشم، بعضی دیگر کشیدگی چشم، و بعضی دیگر منجر به افتادگی چشم خواهند شد. هنرجو تمامی افکت‌ها و اثرات افکت‌ها را آموزش خواهد دید.
افکت‌های ژورنالی که به هنرجو آموزش داده خواهد شد شامل موارد متعددی هستند. هنرجو افکت‌های کیم، کایلی، ویسپی، خط چشمی، استایل m و l، و همینطور فنسازی با فر m و l را به خوبی فرا خواهد گرفت. موارد دیگری که به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد شامل تکنیک بُن مژه، اکستنشن لمه، اکستنشن آمبره، اکستنشن ایتالیایی، و پرفکت لاین به چندین روش هست. مطمئن باشید که هیچ گونه کاستی در آموزش نخواهد بود و در صورت کم کاری هنرجو، استاد محیا مسلم یزدی تا زمانیکه هنرجو مطالب رو به درستی یاد نگیرد او را به مرحله بعد نخواهد برد.
دنیای اکستنشن مژه بسیار گسترده هستش. در دنیای اکستنشن مژه تمامی مسترها می‌تونن نوعی افکت رو ابداع و اجرا کنن. ما می‌تونیم با افکت‌های مختلف بازی کنیم و افکت جدیدی رو خلق کنیم. افکت های ابداعی استاد محیا مسلم یزدی در این دوره به صورت کامل به شما عزیزان آموزش داده خواهند شد. قدم بعدی اجرا این افکت‌هاست. تمای افکت‌ها را به صورت عملی آموزش خواهید دید و آنها را اجرا خواهید کرد.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “افکت های ژورنالی و عام پسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *