دوره‌ها

معرفی چشم های کلوز و واید

آنالیز چشم و رفع عیوب آن, معرفی چشم های کلوز و واید, افکت های ژورنالی و عام پسند

خدمت شما سروران گرامی سلام عرض می‌کنیم. در خدمت شما هستیم با جلسه عملی دیگه‌ای که در سری جلسات دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی برگزار می‌شود. این جلسه در خصوص معرفی چشم های کلوز و واید هست. در پست قبل در رابطه با آنالیز چشم و رفع عیوب آن برای شما نوشتیم. یکی از مواردی که در محتوای پست قبل نوشته شد موضوع چشم های کلوز و واید بود. در پست جدید موارد بیشتری در خصوص این موضوع برای شما عزیزان خواهیم نوشت. همونطور که می‌دانید چشم های کلوز و واید یکی از موارد آموزشی است که در آنالیز چشم باید به آن توجه بالایی داشت. علت این موضوع افکتی است که در ادامه باید توسط هنرجو زده شود.

آنالیز چشم و رفع عیوب آن

معرفی چشم های کلوز و واید

اینکه فاصله چشم‌ها از همدیگه دور هست یا فاصله نزدیکی به هم دارند برای زیبایی یک شخص تاثیر گذاری خاصی ندارد. افکتی که متناسب با فاصله چشم‌ها بر روی صورت اجرا می‌شود حائز اهمیت است. با دادن افکت مناسب با فاصله چشم‌ها شما شخص مراجعه کننده را به رضایت قلبی خواهید رساند. در این مبحث هنرجو یاد می‌گیره که چجوری چشم‌های به هم نزدیک (کلوز) یا چشم‌های از هم فاصله دار (واید) را نسبت به هم تشخیص دهد. بعد از اینکه به این توانایی رسید نحوه افکت مناسب برای این چشم‌ها به او آموزش داده خواهد شد. افکت دادن توسط شخص استاد محیا مسلم یزدی آموزش داده خواهد شد.
اگر چشم‌های مراجعه کننده به هم نزدیک بودند افکتی که زده می‌شود باید به سمت شقیقه کشیدگی داشته باشد. مراجعه کننده‌ای دارای چشم‌هایی است که نسبت به هم فاصله دار هستند. افکتی که برای این نمونه چشم‌ها باید زده شود افکتی است که نباید کشیدگی به سمت شقیقه داشته باشند. در حقیقت هر کدوم از مدل های چشم های مختلفی که ما داریم باید افکت های مناسب خودشون را براشون اجرا کنیم.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *