دوره‌ها

روش نصب در اکستنشن ابرو

تشخیص سایز و ضخامت تارهای ابرو

آرتیست همیشه باید به روز باشه. روش نصب در اکستنشن ابرو موردی هست که در این مقاله در خصوص اون می‌نویسیم. هر روش نصب در اکستنشن ابرو نیاز به وسایل مورد نیاز دارد. یکی از وسایل مورد نیاز و بسیار مهم پنس درجه یک است. پنسی که از اون استفاده می‌کنیم باید سبک و با کیفیت باشه. زمانی می‌رسد که شما بنا به دلایلی نیاز به خرید پنس ندارید. می‌تونید از پنسی که دارید استفاده کنید. شرط استفاده از پنس اینه که درست عمل کنه. لبه‌های پنس باید به خوبی روی هم قرار بگیرند. قرار گرفتن آنها باید به گونه‌ای باشه که تارها رو درست نگه دارند. تارهای نازک نباید از پنس رها شوند. #اینستا

روش نصب

آرتیست در ابتدا اقدام به تشخیص سایز و ضخامت تارها می‌کند که این مورد رو در مقاله قبل توضیح دادیم. زمانیکه تشخیص سایز و ضخامت تارها صورت گرفت یک تار مصنوعی از روی لاین جدا می‌کنیم. تار مصنوعی را باید به پوست بچسبانیم. چسباندن تار مصنوعی ممکنه به هر طرفی انجام بشه. هر طرفی که قصد چسباندن تار مصنوعی را دارید پایین همون قسمت رو به چسب آغشته می‌کنیم.
میزان چسبی که به تار مصنوعی می‌زنیم بین یک و نیم تا دو میل است. کادر ابرویی که در نظر گرفتیم رو زیر نظر می‌گیریم و تار مصنوعی رو به پوست درون کادر می‌چسبونیم. ممکنه بخواهیم این تار مصنوعی رو کنار یک تار طبیعی بچسبونیم. گاهی هم پیش میاد که اون رو روی تار طبیعی بچسبونیم. اگه قصد بر این باشه که رو پوست چسبانده بشه بهتره که از پشت پنس استفاده کنیم. با پشت پنس تار رو فشار میدیم و عمل فیکس کردن تار رو انجام می‌دیم.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “روش نصب در اکستنشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *