دوره‌ها

نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو

جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو, نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو, عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو

جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو

آرتیست برای انجام اکستنشن ابرو باید یک سری پارامترها رو رعایت کنه. جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو یکی از این پارامترهاست. جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو یک سری مراحل داره که باید به دقت انجام گیرند. مقاله قبل رو به معرفی دو پارامتر اختصاص دادیم. مرحله به مرحله کار کردن، و توجه به قطره چسب مورد استفاده. مقاله امروز رو به معرفی پارامترهای بعدی اختصاص خواهیم داد. اهمیت هر پارامتر در نوع خودش بسیار مهمه و آرتیست باید در رعایت اونها اهتمام ورزد. پارامتر سوم نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو است.#اینستا

استفاده از چسب

نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو به نوع چسب نیز بر می‌گردد. کیفیت چسب مناسب اکستنشن ابرو موردی است که آرتیست باید به اون توجه کنه. سعی کنید حتی اگر در ابتدای کار خود هستید هم از کیفیت چسب مناسب اکستنشن ابرو اطمینان حاصل کنید. شخص مراجعه کننده زمانی که کیفیت مواد استفاده شده توسط آرتیست رو می‌بینه به آرامش خاطر میرسه. بنا به هر دلیلی اگه چسبی که استفاده می‌کنید عمل نکرد و نچسبید زدن پرایمر به تارها و پوست کاریست که باید انجام دهید. زدن پرایمر به تارها و پوست باعث بهبود کار شما خواهد شد. زمانیکه پرایمر زدید اجازه دهید به صورت کامل خشک بشه و سپس ادامه کار رو پیش ببرید.
پارامتر چهارم نحوه استفاده از استارتر در صورت عمل نکردن چسب مورد استفاده است. نحوه استفاده از استارتر مراحلی داره که در مقاله بعد به آن خواهیم پرداخت.
آرتیست با انجام اکستنشن ابرو به صورت اصولی پرستیژ کاری خودش رو بالا می‌بره. زیباجویان زمانیکه از کیفیت کار آرتیست راضی باشند خودشان کار تبلیغاتی برای آرتیست رو به دست می‌گیرند و اون رو مطرح می‌کنند.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *