دوره‌ها

نحوه پاک کردن حنای ابرو

نحوه پاک کردن حنای ابرو

حنا زدن گرچه کاری است که از دیرباز انجام می‌شود ولی به واسطه خواص بی شمار و تقویتی که دارد کماکان طرفداران بسیار زیادی رو به سوی خود می‌کشد. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. نحوه پاک کردن حنای ابرو موردی است که در ابتدا به آن خواهیم پرداخت. #اینستا

پاک کردن حنا

اتمام کار رنگ کردن حنای ابرو که رسید باید حنای خشک شده رو پاک کرد. نحوه پاک کردن حنای ابرو با استفاده از پد آرایشی است. پد آرایشی هنگام پاک کردن حنا باید مرطوب باشه. پد آرایشی مرطوب رو باید روی ابرو بگذاریم و حنا را به آرامی پاک کنیم. گاهی اوقات پس از پایان کار می‌بینیم که پوست به خوبی رنگ نگرفته است. سوالی که مطرح میشه اینه که علل رنگ نگرفتن پوست چیه؟

علل رنگ نگرفتن پوست

ممکنه حنا و آب به خوبی با یکدیگر ترکیب نشده باشند. موردی که اگه رعایت نشه مابقی کارها دچار مشکل خواهند شد. علت دیگر رنگ نگرفتن پوست استفاده از آب شیر است. مکث ندادن به رنگ حنا نیز باعث مشکل علت رنگ نگرفتن پوست است. عدم آماده سازی پوست مشتری دلیل بعدی است. علت دیگر ممکنه این باشه که شخص در دوران عادت باشه. همچنین اگر شخص زیباجو در دوران شیردهی باشه پوست به خوبی رنگ نخواهد گرفت. گاهی اوقات رنگ حنا بسیار غلیظ درست میشه و حالت سفتی به خود می‌گیره. اگه رنگ حنا به صورت تکه‌ای از روی پوست بلند بشه پوست به خوبی رنگ نمی‌گیره.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “نحوه پاک کردن حنای ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *