دوره‌ها

نحوه فنسازی فر L و M

نحوه فنسازی فر L و M

دوستان مای لش اسکول سلام. با شماییم با مباحثی دیگر از دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی. توی این مقاله قصد داریم در خصوص مباحث نحوه فنسازی فر L و M، زاویه نصب مژه، و رموز ماندگاری مژه توضیحاتی را برای شما عزیزان بنویسیم. #اینستامون

نحوه فنسازی فر L و M

نحوه فنسازی فر L و M

نحوه فنسازی فر L و M کاملا متفاوت هستش. این دو نوع فر برای تکنیک‌های خط چشمی استفاده میشن. هنرجو در رابطه با این مبحث، مفاهیم دایرکشن‌های مختلف فر L و M، نحوه فنسازی فر L و M، و نحوه اتصال فر L و M رو به صورت کامل و جامع یاد می‌گیره.
مبحث دومی که به اون می‌پردازیم در خصوص زاویه نصب مژه هستش. نصب اکستنشن مژه بسیار اهمیت داره. علت اهمیت نصب اکستنشن مژه توی دوام و ماندگاری اکستنشن مژه هستش. هنرجو در این مبحث به صورت حرفه‌ای نحوه نصب مژه بر اساس فر مژه طبیعی مشتری رو یاد می‌گیره. این روزها تمامی مشتریان به ریزجزئیات هم توجه می‌کنن به همین دلیل نحوه نصب مژه از اهمیت بالایی برخوردار هست. چون نسبت به فر و جهت رویش مژه اصلی مشتری زاویه نصب مژه کاملا باید فرق کنه. علت دیگر این اهمیت این است که اگر درست نصب نشه باعث ریزش زیاد مژه اکستنشن میشه.
مبحث آخر این مقاله رموز ماندگاری مژه است. رموز ماندگاری مژه از سری تکنیک‌هاییست که در این دوره فوق العاده زیر نظر استاد محیا مسلم یزدی فرا خواهید گرفت. به هنرجو آموزش داده میشه که چه کارهایی رو باید قبل از استارت کارشون انجام بدن که دوام اکستنشن مژه بالا بره. چه کارهایی حین کارشون باید انجام بدن که اتصال مژه‌ها به درستی انجام بشه و ماندگاری مژه بالا بره. در نهایت چه کارهایی رو باید در آخر اکستنشن مژشون انجام بدن که توی اکستنشن مژشون دوام و ماندگاری مژه بالا بره. همینطور نحوه نگهداری اکستنشن مژه توسط مشتری به هنرجوها آموزش داده میشه. و اینکه چجوری مشتری‌ها بهتر بتونن از مژه‌هاشون نگهداری کنند و ماندگاری بالاتر بره.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *