دوره‌ها

نحوه قرینه سازی ابرو

نحوه قرینه سازی ابرو, کادر کشی در حنای ابرو, مدل آمبره در حنای ابرو

قرینه سازی ابرو

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. پر واضح است که حنا زدن روشی سنتی است و به دلیل خواص طبیعی آن گرایش افراد به زدن حنا بالا است. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. نحوه قرینه سازی ابرو موردی است که در ابتدا به آن خواهیم پرداخت. #اینستا

قرینه سازی

نحوه قرینه سازی ابرو به این صورته که ابتدا نقاط کلیدی روی ابرو رو شناسایی می‌کنیم. نقاط کلیدی روی ابرو که مشخص شد این نقاط رو به هم وصل می‌کنیم. مدل های مختلف قرینه سازی وجود دارد که آرتیست می‌تواند از آنها بهره ببرد. نیازی نیست حتما از مدل های مختلف قرینه سازی در حنای ابرو استفاده کرد. در حنای ابرو همین که دو ابرو با یکدیگر قرینه باشند کافی است. نحوه قرینه سازی ابرو در افراد متفاوت است. قرینه سازی در حنای ابرو در افراد جوان هم می‌تواند به صورت نشسته و هم به صورت خوابیده انجام گیرد.
افرادی که پا به سن گذاشته‌اند قطعا سفتی پوست صورت افراد جوان را ندارند. قرینه سازی ابرو به صورت نشسته و خوابیده برای افرادی که پوست سفتی دارند مناسب است. شخصی که پوست شلی دارد باید به صورت نشسته کار قرینه سازی برای او انجام پذیرد. زمانیکه عمل قرینه سازی به صورت خوابیده بر روی افراد دارای پوست شل صورت می‌گیرد از آنجایی که پوستشان شل‌تر از قبل میشه نتیجه دلخواه حاصل نمیشه. رنگ گذاشتن روی ابرو هم می‌تونه به دو روش نشسته و خوابیده انجام بشه.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *