دوره‌ها

ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

اولین مدرس اکستنشن مژه شیراز

سلام و هزاران درود خدمت مای لشیای عزیز. با شماییم با سری مقالات مربوط به دوره اکستنشن ابرو. در خصوص اینکه اکستنشن چیه و اکستنشن ابرو چه تعریفی داره توی مقاله قبل توضیحاتی نوشتیم. حالا وقت اینه که یک مقدار وارد ریز جزئیات بشیم و کم کم چه توی این مقاله و چه در مقالات بعدی مفاهیم مربوط به دوره اکستنشن ابرو که توسط استاد محیا مسلم یزدی عزیز (اولین مدرس اکستنشن مژه شیراز) تدریس میشن رو برای شما عزیزان بنویسیم. در این مقاله در مورد “ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟” می‌نویسیم. البته که نوشته‌های اینجا تنها حالت تئوری داره و شما عزیزان با حضور در این دوره و انجام کارهای عملی به نتیجه دلخواه خودتون خواهید رسید. با ما همراه باشید. #اینستا

اولین مدرس اکستنشن مژه شیراز

ماندگاری اکستنشن ابرو چقدر است؟

عوامل زیادی در این مورد می‌توانند دخیل باشند. مثلا ضخامت تارهای طبیعی هر فرد یکی از این عوامل است. عامل دیگه‌ای که میشه به اون اشاره کرد نوع مژه مصرفی است. مورد بعدی که می‌تونه در ماندگاری تاثیر گذار باشه نوع چسب انتخابی است. مطمئنا سوال بعدی که به ذهن شما خواهد رسید مدت زمانی است که این ماندگاری به طول می‌انجامد. معمولا میزان مدت ماندگاری بین 3 روز تا دو هفته و بعضا تا یک ماه است. پس همانطور که نوشته شد مهمه که چه کسی از چه ابزاری برای اکستنشن ابرو استفاده می‌کند. اولین مدرس اکستنشن مژه شیراز باشه یا شخصی متوسط. خوب تا اینجا هستید یکی از تکنیک‌ها رو برای شما بنویسیم.
به منظور ماندگاری بالا، تکنیک اینه که باید از تارهایی که ضخامتشون از تارهای طبیعی کمتر است استفاده کنیم. فرض کنید شخصی به شما مراجعه می‌کنه و شما باید برای او اکستنشن ابرو را انجام دهید. شخص مراجعه کننده دارای تار طبیعی ابرویی است که ضخامتش 15 است. شما برای اینکه کارتون ماندگاری بالایی داشته باشه باید از تار مصنوعی با ضخامت 10 استفاده کنید. علاوه بر اون میشه از تعداد تارهای بسیار زیاد برای حجم دهی استفاده کرد. مثلا تارهای مصنوعی رو به ابرو و یا به پوست زیر ابرو نصب کنیم.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *