دوره‌ها

تکنیک های حنا

حنای ابرو مناسب چه افرادی است؟, ممنوعیت های حنا, تکنیک های حنا

حنای ابرو مناسب چه افرادی است؟

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. منافع استفاده از حنا بیشمار است اما ممنوعیت‌هایی نیز در استفاده از حنا وجود دارد که در مقاله قبل به آن اشاره شد. آرتیست برای اینکه بتواند رضایت حداکثری مشتریانش رو داشته باشه باید با تکنیک های حنا آشنایی داشته باشه. تکنیک های حنا شامل سه دسته تکنیک آمبره، کادری، و هاشوری می‌شود که در این مقاله به توضیحات آنها خواهیم پرداخت.  #اینستا

تکنیک‌ها

شما باید ابروهای شخص زیباجویی که به شما مراجعه می‌کنه را بررسی کنید. استفاده از تکنیک مورد نظر بستگی به وضعیت کنونی ابرو مشتری دارد. ممکن است ابرو مشتری نازک باشه یا مثلا ابرو خالی شده داشته باشه یا کم پشتی ابرو او را اذیت کنه. شما بسته به وضعیت ابرو او تکنیک مناسب رو اجرا خواهید کرد.
مشتری که به شما مراجعه می‌کنه و دارای ابروهای نازک است نیاز داره که تکنیک آمبره روی ابرو او اجرا شود. تکنیک مورد بررسی برای این دست افراد به این صورت اجرا میشه که طیف رنگ از قسمت خارجی به قسمت داخلی کمتر میشه.
مشتری که به شما مراجعه می‌کنه و قسمت پایینی ابرو او خالی شده است نیاز داره که تکنیک هاشوری روی ابرو او اجرا شود. تکنیک مورد بررسی برای این دست افراد به این صورت اجرا میشه که خط پایینی ابرو به صورت کامل پر میشه.
مشتری که به شما مراجعه می‌کنه و دارای ابروهای کم پشت است نیاز داره که تکنیک کادری روی ابرو او اجرا شود. تکنیک مورد بررسی برای این دست افراد به این صورت اجرا میشه که تمام ابرو به صورت یک رنگ پر می‌شود. این تکنیک این روزها کاربرد زیادی نداره و خیلی جذاب و تکنیکی نیست.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “تکنیک های حنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *