دوره‌ها

تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو (2)

اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز, تارهای مو مخصوص اکستنشن مو, استفاده از پالت مژه, فیکس کردن تارهای ابرو

سلام بر شما دنبال کنندگان عزیز. مقاله امروز ادامه مقاله قبل هست. در مقاله قبل در رابطه با تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو برای شما نوشتیم. قصد داریم در خصوص متریال‌هایی بنویسیم که تارهای مورد استفاده در اکستنشن ابرو جزء آن است. متریال اول را نوشتیم و توضیح دادیم. حالا نوبت به متریال دوم میرسه (تارهای مو مخصوص اکستنشن مو). این متریال هم در دوره اکستنشن ابرو زیر نظر “اولین مدرس اکستنشن مژه استان فارس” آموزش داده میشه. آموزش‌ها به صورت صفر تا صد توسط خود استاد، انتقال داده می‌شوند. هنرجو با یادگیری این مبحث بر دانسته‌های خودش اضافه می‌کنه و می‌تونه با استفاده از این تکنیک به درآمدزایی بالایی برسه. خوب از بحث زیاد دور نشیم و به ادامه توضیحات بپردازیم. با ما همراه باشید. #اینستا

اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز, تارهای مو مخصوص اکستنشن مو

تارهای مورد استفاده (متریال دوم)

نحوه کار به این صورت است که شما باید از یک تار مو طبیعی استفاده کنید. فرض کنید شخصی زیباجو👰 به شما مراجعه کرده است و از شما تقاضای اکستنشن ابرو می‌کنه. شما به پشت سر اون شخص نگاه می‌کنید و یک تار طبیعی با کیفیت انتخاب می‌کنید. تار مو طبیعی با کیفیت باید حتما صاف، سالم، و ضخیم باشه. زمانیکه تار مو را قیچی کردید باید اونو ضد عفونی کنید. می‌تونید عمل ضد عفونی کردن رو با اسپری کردن الکل ضد عفونی انجام دهید. تار مو طبیعی رو در مرحله بعد خشک می‌کنیم و به اندازه‌های مورد نظر خودمون قیچی می‌کنیم. توی این مرحله تارها رو درون یک ظرف تمیز قرار می‌دیم. ظرف تمیز می‌تونه شیشه‌ای یا چینی باشه. حالا زمانیکه وقت اجرا برسه می‌تونیم از تارهایی که درون این ظرف قرار دادیم استفاده کنیم.
راه حل بهتر اینه که از تارهای مو مخصوص اکستنشن مو استفاده کنیم. تارهای مو مخصوص اکستنشن مو رو از دسته جدا می‌کنیم. مراحل قبل رو انجام می‌دیم و برای نصب از این تارهای با کیفیت استفاده می‌کنیم. استاد محیا مسلم یزدی (اولین مدرس اکستنشن مژه استان فارس) با تجارب علمی و عملی بالایی که دارند بهترین انتخاب هستند. با ما در تماس باشید.

بهترین‌ها رو از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *