دوره‌ها

جلسه تئوری پکیج طلایی

پکیج رفع اشکال صفر تا صد, جلسه تئوری پکیج طلایی

همانطور که در مقاله دوره پکیج طلایی نوشتیم. یکی از جلسات برگزاری در این دوره، جلسه تئوری پکیج طلایی است. جلسه تئوری پکیج طلایی به صورت دو نفره برگزار می‌شود. این کار به دلیل بالا رفتن میزان بازدهی هنرجویان انجام می‌گردد. هنرجویانی که در این دوره شرکت می‌کنند کتابچه‌ای تحویل می‌گیرند. کتابچه دریافت شده، کتابچه صفر تا صد اکستنشن مژه است. در این کتابچه تمامی مراحل صفر تا صد اکستنشن مژه به صورت کامل نوشته شده است. هنرجو با مطالعه این کتابچه درک بالایی در خصوص اکستنشن مژه کسب خواهد کرد. کتابچه به صورت کاملا روان و خوانا نوشته شده است و مباحث نوشته شده به آسانی قابل فهم هستند. #ویکی‌پدیا

پکیج رفع اشکال صفر تا صد, جلسه تئوری پکیج طلایی

جلسه تئوری

جلسه تئوری رو می‌تونید بعدا هم مرور کنید! چجوری؟ شما عزیزان می‌تونید با دستگاه ضبط یا با تلفن همراه درون جلسه اقدام به ضبط صدا کنید. هیچ گونه ممنوعیتی در این کار وجود ندارد. می‌خواهیم آموزش‌ها به یادگار بماند. آموزش‌هایی که با هر بار گوش دادن آنها کلی مطالب جدید را به شما منتقل می‌کنند. صداهایی که به یادگار می‌ماند، سالیان آینده نیز به کمک شما عزیزان خواهند آمد. این از بحث صدا. حالا بریم تصویر!؟
خبر خوش این است که در حین آموزش‌هایی که در جلسه تئوری داده می‌شوند از کلیپ‌های آموزشی هم استفاده می‌گردد. کلیپ آموزشی دید شما رو از تجسم به واقعیت تبدیل می‌کند. یعنی شما اسماً در جلسه تئوری شرکت کردید. شما عزیزان با مشاهده کلیپ‌های آموزشی در جلسه تئوری درک بسیار بسیار بهتری از مفاهیم ارائه شده دریافت خواهید کرد. دو نفر هنرجو شرکت کننده در این جلسه می‌توانند سوالات و شبهات خودشون را بپرسند. استاد محیا مسلم یزدی با توانایی‌ها و علم منحصر بفرد خودشون پاسخگوی تک تک سوالات شما عزیزان خواهند بود.
حضور در مدرسه مژه محیا مسلم یزدی به خودی خود ایجاد انگیزه درون هنرجو شرکت کننده می‌کند. وجود شخص محیا مسلم یزدی علاوه بر ایجاد انگیزه مضاعف، اطمینان خاطر و آرامشی وصف ناپذیر را به ارمغان خواهد آورد.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “جلسه تئوری پکیج طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *