دوره‌ها

جلسه مپ کشی پکیج طلایی

جلسه مپ کشی پکیج طلایی

امروز با یکی دیگر از جلسات عملی از دوره پکیج طلایی صفر تا صد در خدمت شما هستیم. جلسه عملی که قصد داریم در خصوص اون بنویسیم جلسه مپ کشی دوره پکیج طلایی هست. مپ کشی یکی از کارهایی هست که باید در اکستنشن مژه انجام بگیره. در حقیقت ما با اکستنشن مژه، عیوب و ایرادات چشم مشتری رو برطرف می‌کنیم. قبل از مپ کشی، آنالیز چشم مشتری صورت می‌گیره. آنالیز کردن چشم مشتری یکی از ریز نکاتی هست که توی این جلسه آموزش داده میشه. استاد محیا مسلم یزدی توی این جلسه به هنرجو یاد میدن که چطوری چشم مشتری رو آنالیز کنه و در مرحله بعد بهترین مپ یا همون نقشه مژه رو برای مشتری انتخاب کنه.

جلسه مپ کشی پکیج طلایی

جلسه مپ کشی پکیج طلایی

مطالب آموزش داده شده به صورت عملی با رعایت ریز جزئیات به هنرجو منتقل میشه. هنرجو توی این جلسه با افکت هم سَر و کار داره. افکت دادن رو به خوبی یاد می‌گیره و این قابلیت رو پیدا می‌کنه که افکت مناسب چشم مشتری رو بزنه. یکی از موارد در زدن افکت توجه کردن به سایز مژه است. هنرجو یاد می‌گیره که برای انتخاب سایز مژه بلند باید چیکار کنه. در واقع سایز بلند رو توی افکتی که انتخاب کرده کجا باید جای گذاری کنه. مورد بعدی که توی جلسه مپ کشی پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی آموزش میدن، مپ کشی پایه یک و مپ کشی پایه دو هست. این دو مپ کشی به طور کامل به هنرجو آموزش داده میشه.
نحوه ترسیم مپ‌ها روی پد زیر چشم مورد بعدی هست که توی این جلسه هنرجو آموزش می‌بینه. آموزش‌ها کاملا دقیق هست و به صورت مرتب کارهای هنرجو توسط استاد چک میشن. آموزش بعدی در این جلسه مپ‌های ژورنالی و مپ‌های عام پسند هستند. مپ‌ها به صورت کامل به هنرجو گفته میشن. خبر خوش اینکه ما توی اکستنشن مژه از مپ‌های خاصی استفاده می‌کنیم. بیشترین مپ‌هایی که خودمون در حال استفاده از اونها در اکستنشن مژه هستیم به هنرجو یاد داده میشه. هنرجو بعد از یادگیری این روش‌ها میتونه اونها رو به راحتی اجرا کنه.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “جلسه مپ کشی پکیج طلایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *