دوره‌ها

فیکس کردن تارهای ابرو

اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز, تارهای مو مخصوص اکستنشن مو, استفاده از پالت مژه, فیکس کردن تارهای ابرو

اولین مدرس اکستنشن مژه در شیراز, تارهای مو مخصوص اکستنشن مو, استفاده از پالت مژه, فیکس کردن تارهای ابرو

شخص زیباجو همیشه به دنبال زیبایی خود است. زیباتر شدن چیزی است که تمامی زیباجویان آن را دنبال می‌کنند. آرتیست زبردست باید به این قضیه اشراف کامل داشته باشه. نصب اکستنشن ابرو موردی است که او باید به آن توجه کامل داشته باشد. فیکس کردن تارهای ابرو قدمی است که باید در ابتدا انجام گیرد. عمل فیکس کردن را می‌توانید مطالعه کنید. فیکس کردن تارهای ابرو نیاز به بررسی نهایی دارد. اتصال تار مصنوعی به تار طبیعی بسته به چسبی که به تار مصنوعی آغشته گردیده است چک می‌شود. علاوه بر سرعت چسبندگی چسب عامل دیگر شرایط محیط کاری است که آرتیست در آن کار می‌کند.

فیکس کردن تارها

شما می‌تونید زمانی که از خشک شدن اتصال تارهای ابرو اطمینان حاصل کردید اقدام به چک کردن اتصال تارهای ابرو به وسیله پنس کنید. اتصال تار مصنوعی به تار طبیعی رو می‌تونید به وسیله دو عدد پنس انجام بدید. پنس‌هایی که استفاده می‌کنید شامل پنس سرصاف و پنس سرکج می‌باشد. اتصال تار مصنوعی به تار طبیعی به این صورت انجام میشه که با پنس سرصاف عمل جدا کردن تارها صورت می‌گیره و پنس سرکج برای نصب انجام می‌گیره.#اینستا

تار مصنوعی که قصد داریم به تار طبیعی وصل کنیم نباید به صورت کامل چسبیده یا مماس گردد. آرتیستی که این عمل رو انجام میده ممکنه سوالی در ذهنش به وجود بیاد. چقدر اتصال کافیست؟ پیوند بین تارها اگه یک و نیم میل هم باشد کفایت می‌کند. در خصوص ماندگاری اکستنشن ابرو باید نوشت که اکستنشن ابرو روی پوست بهتر است. علت اینه که تارهای طبیعی در این روش دچار ریزش نخواهند شد. توجه داشته باشید عیبی نیز در این روش وجود دارد که باید با آن کنار آمد. اکستنشن روی پوست ماندگاری کمتری خواهد داشت.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “فیکس کردن تارهای ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *