دوره‌ها

لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینت مژه و ابرو

خدمت شما دوستان دنبال کننده سلام عرض می‌کنیم. در این مقاله در خصوص سه مبحث مهم دیگر که در دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی عزیز به صورت عملی آموزش داده می‌شوند برای شما عزیزان می‌نویسیم. همانطور که نوشته شد مباحث کاملا عملی و توسط شخص استاد آموزش داده خواهند شد. مبحث اول در رابطه با روش تنظیم دما و رطوبت، مبحث دوم در خصوص مژه های راند و فلت، و مبحث سوم در مورد لیفت و لمینت مژه و ابرو هست. #اینستا

لیفت و لمینت مژه و ابرو

همونطور که می‌دونیم ماندگاری اکستنشن مژه و اتصال خوب حین کار به روش تنظیم دما و رطوبت بسیار بسیار بستگی داره. به هنرجو در این مبحث آموزش داده میشه که از چه دستگاه‌هایی استفاده کنه که دما و رطوبت خودش رو بتونه تنظیم کنه. همچنین آموزش می‌بینه که بتونه حین کار سریع و به راحتی اتصال‌هاش رو اجرایی کنه.
در مبحث مژه های راند و فلت به هنرجو انواع ریشه مژه آموزش داده میشه. ریشه‌های راند و ریشه‌های فلت و اینکه به چه جهت در واقع مژه‌های فلت رو انتخاب می‌کنیم و به چه جهت مژه‌های راند رو انتخاب می‌کنیم. کدام از این دو مژه برای اکستنشن کلاسیک بهتر هستند. در نهایت دوام و ماندگاری کار ما رو کدوم یک از این دو مژه راند و فلت بالا می‌بره همگی به صورت مرحله به مرحله و کاملا اصولی آموزش داده خواهند شد.

لیفت و لمینت مژه و ابرو

در آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو معرفی انواع برند رو داریم. همچنین در ادامه آموزش لیفت مژه روی مدل زنده رو خواهیم داشت. آموزش لیفت ابرو به دو روش با چسب و بدون چسب روی مدل زنده رو داریم. بوتاکس تراپی رو داریم. نحوه مراقبت‌ها بعد از لیفت و لمینت رو داریم. همچنین بایدها و نبایدهای لیفت و لمینت مژه رو خواهیم داشت. انواع برندهای لیفت و لمینت آموزش داده میشه. متریال و لوازم لیفت و لمینت کامل به هنرجو نشون داده میشه. جزوه آموزشی به صورت جداگانه به هنرجو داده میشه. هنرجو به صورت صفر تا صد آموزش می‌بینه و پشتیبانی به صورت نامحدود صورت می‌گیره.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *