دوره‌ها

تعریف اکستنشن مژه

اکستنشن مژه در استان فارس و شیراز

اکستنشن مژه در استان فارس و شیراز

اکستنشن مژه این روزها طرفداران زیادی رو پیدا کرده. اشخاص زیباجوی بسیاری برای اینکه چشم‌های جذاب و گیرایی داشته باشند درخواست این نوع از اکستنش رو دارند. مژه برای خانم‌ها اهمیت بالایی داره به همین دلیل به دنبال راه‌های زیباتر شدن مژه‌های خودشون هستند. قبل از اینکه ادامه مطالب رو بخونید توجه شما رو به کاشت مژه دائم و موقت سوق میدیم. کاشت مژه به صورت کلی به دو روش انجام می‌گیره. کاشت مژه دائم و موقت. نوع اول دقیقا مثل کاشت مو هستش و انجام این کار توسط پزشک صورت می‌گیره. نوع موقت همونطور که از اسمش پیداست هر از مدتی نیاز به تمدید داره. اکستنشن مژه یکی از نمونه‌های موقت است که توسط آرتیست‌های محترم انجام می‌گیره. #اینستا

تعریف اکستنشن مژه

درک درست از تعریف رو همراه با مثال می‌نویسیم تا بهتر جا بیوفته. به صورت کلی اگه تارهایی مصنوعی به مژه شخص زیباجو اضافه شوند تعریف اکستنشن مژه رخ داده است. تارهای مصنوعی به صورت تار به تار با توجه به نقاط مژه اضافه میشن و این کار باعث میشه مژه‌ها پر پشت‌تر دیده بشن. تارهای مصنوعی باید تا حد امکان شبیه به تارهای طبیعی باشند. توصیه می‌کنیم برای خرید تارهای مصنوعی از مشاورین مدرسه مژه محیا مسلم یزدی سوال کنید. ممکن است الان به این فکر کنید که چرا باید از این روش استفاده کنیم؟ مگه روش‌های دیگه‌ای موجود نیست؟
تقاضا برای این روش به این دلیل بالاست چون افراد دوست دارند طبیعی به نظر برسند. آرتیست زمانی که اکستنشن ابرو رو روی شخص زیباجو انجام میده باعث میشه کیفیت کارش بسیار بالا بره و کار طبیعی جلو کنه.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *