دوره‌ها

کادر کشی در حنای ابرو

نحوه قرینه سازی ابرو, کادر کشی در حنای ابرو, مدل آمبره در حنای ابرو

قرینه سازی ابرو

حنا زدن گرچه کاری است که از دیرباز انجام می‌شود ولی به واسطه خواص بی شمار و تقویتی که دارد کماکان طرفداران بسیار زیادی رو به سوی خود می‌کشد. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. کادر کشی در حنای ابرو موردی است که در ابتدا به آن خواهیم پرداخت. #اینستا

کادر کشی

آرتیست برای رسیدن به بهترین نتیجه کار نیاز به کادر کشی برای حنای ابرو داره. شما زمانیکه عمل کادر کشی برای ابرو رو انجام بدید و در محدوده مشخص شده فعالیت کنید کیفیت کار بالایی خواهید داشت. موضوع بعدی که به آن خواهیم پرداخت قلم موی مناسب برای حنای ابرو است.

قلم مو

قلم موی مناسب برای حنای ابرو موردی است که در انواع مختلف وجود دارند. فلت سرکج و قلم مویی انواعی هستند که برای این کار مناسبند. فلت سرکج برای پر کردن وسط خالی ابرو به کار می‌رود. این در حالی است که قلم مویی که نوع دوم وسیله برای حنای ابروست به منظور کادر کشی دور ابرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی پیش میاد که ابروی شخص زیباجو لیفت شده است. در زمان انجام حنا حواستون رو جمع کنید که موی ابرو به سمت بالا نباشه.

نحوه رنگ آمیزی حنای ابرو

نحوه رنگ آمیزی حنای ابرو به این صورته که بعد از انجام کادر کشی، حنایی رو که از قبل برای این مرحله آماده کرده بودیم رو روی میز کارمون قرار میدیم. توی اولین مرحله با قسمت وسط ابرو کار داریم. قسمت وسط ابرو که خالی مونده رو با قلم موی فلت سرکج می‌کشیم. زاویه‌ای که با قلم موی فلت سرکج عمل کشیدن انجام می‌گیره 45 درجه است.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *