دوره‌ها

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (4)

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو, مدرسه محیا مسلم یزدی

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

اقدامات و نکاتی از اکستنشن ابرو؛ با نام و یاد خدا. مقاله امروز در رابطه با موارد ده، یازده، و دوازده اقدامات و نکاتی از اکستنشن ابرو هست. این موارد در ادامه مقاله قبلی نوشته خواهد شد. مورد دهم در خصوص نرفتن استخر پس از اکستنشن ابرو است. یازدهمین مورد در خصوص شستشو آرام صورت و ناحیه ابرو است. نهمین مورد در رابطه با نکشیدن حوله و دستمال روی ابروها است. #اینستا

موارد

تمامی کارهایی که بر روی آنها باید تمرکز کنیم و با دقت انجام دهیم برای این است که شخص مراجعه کننده بعد از انجام اکستنشن دچار آلرژی نشه.
نرفتن استخر پس از اکستنشن ابرو کاری است که باید در انجام آن دقت به خرج دهید. مرطوب نگه داشتن ابرو کاری اشتباه است و مشکلات زیادی را برای شما به بار خواهد آورد.
شستشو آرام صورت و ناحیه ابرو کاری است که بعد از اکستنشن ابرو باید با دقت انجام دهید. به دلیل اینکه مرطوب ماندن ابروها کاری اشتباه است باید بلافاصله ابروهای شسته شده را خشک کرد. عمل خشک کردن ابروها را با استفاده از کتان پد یا دستمال کاغذی انجام دهید. نحوه خشک کردن ابروها باید به این صورت باشه که با ضربات آرامی که به ابروها وارد می‌کنید رطوبت را از ابروها بگیرید.
نکشیدن حوله و دستمال روی ابروها مورد آخری است که در این مقاله به آن می‌پردازیم. با کشیدن حوله و دستمال روی ابروها به تارهای ابرو آسیب وارد می‌کنید.
توی این مقاله در خصوص سه موردی که باید بعد از عمل اکستنشن ابرو رعایت شوند نوشتیم. مواردی که در صورت عدم رعایت آنها مشکلاتی را برای شخص زیباجو به بار خواهند آورد. در سری مقالات بعد در رابطه با سایر موارد خواهیم نوشت. تمامی موارد بسیار مهم هستند. رعایت تمامی مواردی که در این مقاله و سایر مقالات نوشته شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (4)

  1. katy johnson گفت:

    پست آموزنده ای بود. خیلی چیزها یاد گرفتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *