دوره‌ها

عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو

جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو, نحوه استفاده از چسب برای اکستنشن ابرو, عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو

جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو

آرتیست برای انجام اکستنشن ابرو باید یک سری پارامترها رو رعایت کنه. جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو یکی از این پارامترهاست. جلوگیری از چسبندگی بین تارهای ابرو یک سری مراحل داره که باید به دقت انجام گیرند. مقاله قبل رو به چگونگی استفاده از چسب اکستنشن اختصاص دادیم. استفاده از پرایمر و استارتر روش‌هایی در استفاده از چسب اکستنشن است. مقاله امروز رو به معرفی پارامترهای بعدی اختصاص خواهیم داد. اهمیت هر پارامتر در نوع خودش بسیار مهمه و آرتیست باید در رعایت اونها اهتمام ورزد. عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو است. #اینستا

عمل نکردن چسب

زمانیکه آرتیست اقدام به اکستنش ابرو می‌کنه ممکنه با عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو مواجه بشه. استارتر یکی از راه‌هایی است که در این موقعیت می‌توان از آن استفاده نمود. نحوه استفاده از استارتر با سرعت کم و بالا رو در ادامه برای شما عزیزان خواهیم نوشت. شما از دو نوع استارتر می‌توانید استفاده کنید. استارتر با سرعت کم و استارتر با سرعت بالا. نحوه استفاده از استارتر با سرعت کم به این صورته که مقدار کمی از اون رو با میکرو براش بر می‌دارید و به تارهای ابرو می‌زنید. نحوه استفاده از استارتر با سرعت بالا با استفاده از گوش پاک‌کن است. گوش پاک‌کن رو بر می‌داریم و کمی از استارتر رو به تارهای مصنوعی اکستنشن می‌زنیم و اقدام به نصب تارها می‌کنیم.
نصب تار مصنوعی بر روی پوست یا تار طبیعی پارامتر بعدی است که آرتیست باید رعایت کند. آرتیست مجاز است نصب تار مصنوعی را تنها بر روی پوست یا تار طبیعی انجام دهد. ممکن است برای شما سوال پیش بیاد که آیا میشه از یک تار مصنوعی همزمان بر روی چند تار طبیعی استفاده کرد؟ جواب منفی است. مشکلی که پیش میاد اینه که سیکل رشد دچار تخریب میشه و از طرف دیگه ریزش تارهای ابرو صورت خواهد گرفت.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “عمل نکردن چسب اکستنشن ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *