دوره‌ها

نحوه ترکیب کردن حنا

نحوه قرینه سازی ابرو, کادر کشی در حنای ابرو, مدل آمبره در حنای ابرو

قرینه سازی ابرو

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. پر واضح است که حنا زدن روشی سنتی است و به دلیل خواص طبیعی آن گرایش افراد به زدن حنا بالا است. مراحل آماده سازی قبل از حنا اهمیت بالایی دارد. مقاله امروز در ادامه مقاله قبلی است. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. قرینه سازی ابرو موردی است که در ابتدا به آن خواهیم پرداخت. #اینستا

مراحل آماده سازی

برای اینکه حنا آماده شود باید با مایعی مخلوط گردد. مایع‌هایی که می‌توان با حنا ترکیب کرد شامل آب مقطر، آب معدنی، و آب شیر می‌باشند. جالب است بدانید که شرکت‌‌های تولیدی با سولوشن و مینرال واتری که در اختیار دارند مخلوط حنا را می‌سازند. بین مایع‌هایی که نوشته شدند آب مقطر بهترین انتخاب برای مخلوط شدن با حنا است. بعد از آب مقطر بهترین مایعی که برای مخلوط شدن با حنا موجود است محلول‌هایی هستند که مخصوص خود شرکت‌ها می‌باشند. در بین محلول‌هایی که نوشته شدند استفاده از آب شیر پیشنهاد نمیشه. علت اینه که سختی آب در مناطق مختلف با هم فرق می‌کنه و نتیجه یکسانی به دست نمیاد. استفاده از آب ولرم پیشنهاد میشه. آب ولرم به جدا سازی رنگ حنا کمک بزرگی می‌کنه. هر چه جدا سازی رنگ حنا سریع‌تر اتفاق بیوفته مدت زمان انجام کار کاهش پیدا می‌کنه.

قرینه سازی

قرینه سازی ابرو زمانی انجام می‌گیره که درست کردن رنگ حنا به اتمام رسیده باشه. درست کردن رنگ حنا که به اتمام رسید مدل ابروی مشتری را به دقت نگاه می‌کنیم. تجربه آرتیست به او کمک می‌کنه با توجه به مدل ابرو شخص زیباجو تشخیص بده که چه مدل ابرویی به او میاد.

چرا مدرسه مژه محیا مسلم یزدی؟

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو شرایط بسیار ویژه و فوق العاده‌ای را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *