دوره‌ها

آنالیز چشم و رفع عیوب آن

آنالیز چشم و رفع عیوب آن, معرفی چشم های کلوز و واید, افکت های ژورنالی و عام پسند

با سلام خدمت شما دنبال کنندگان عزیز. با شما هستیم با سری جلساتی که در دوره پکیج طلایی صفر تا صد به شما عزیزان آموزش داده میشه. این جلسه در خصوص آنالیز چشم و رفع عیوب آن است و می‌خواهیم آن را برای شما توضیح دهیم. در این جلسه استاد (سرکار خانم محیا مسلم یزدی) کار را به صورت عملی پیش می‌برند. این جلسه همونطور که از اسمش پیداست در رابطه با آنالیز چشم هستش. در واقع شما عزیزان در ابتدای کار در خصوص آنالیز چشم آموزش می‌بینید. زمانیکه آموزش آنالیز چشم به اتمام رسید با نحوه رفع عیوب چشم آشنایی کامل پیدا خواهید کرد. چشم‌ها انواع مختلفی دارند که یادگیری آنالیز چشم نیاز به دقت بالایی دارد.

آنالیز چشم و رفع عیوب آن

آنالیز چشم و رفع عیوب آن

هنرجو زمانی که در این جلسه شرکت می‌کند با انواع مدل چشم آشنایی پیدا می‌کنه. آشنایی با انواع مدل چشم برای افکت دادن بسیار حائز اهمیت و کاربردی هست. در همین پاراگراف اشاره جزئی به افکت دادن کردیم. وقتی که نوبت به افکت دادن میرسه باید به فاصله بین چشم‌ها دقت کرد. اینکه چشم‌ها کلوز هستند یا واید برای ادامه کار اهمیت بالایی داره. منظور از کلوز این است که دو چشم مراجعه کننده به هم نزدیک هستند. زمانیکه در خصوص واید صحبت می‌کنیم به این معنی است که دو چشم مراجعه کننده از هم دور هستند. هر کدام از فاصله‌ها شرایط خاصی برای اجرا افکت دارا می‌باشند.
پیشنهاد می‌کنیم همان ابتدای کار به این موضوع دقت کنید تا در ادامه دچار مشکل نشوید. البته با شرکت در دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی دغدغه یاد نگرفتن را نخواهید داشت. استاد تا زمانیکه شما را مورد ارزیابی قرار ندهند و از آموزش کامل شما اطمینان حاصل نکنند شما را رها نخواهند کرد. قدم‌های بعدی که هنرجو باید در برداشتن اونها دقت به خرج دهد مباحث چشم های افتاده، پف دار، کلاه دار، و نهنگی است. هنرجو باید به خوبی تفاوت بین آنها را درک کند. در ادامه بعد از تشخیص دادن حالت چشم ها، افکت مناسب مربوط به اون حالت چشم را اعمال کند.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “آنالیز چشم و رفع عیوب آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *