دوره‌ها

ماندگاری حنای ابرو

ماندگاری حنای ابرو, مراحل آماده سازی

ماندگاری حنای ابرو

متقاضیان استفاده از حنا برای تارهای ابرو کم نیستند. پر واضح است که حنا زدن روشی سنتی است و به دلیل خواص طبیعی آن گرایش افراد به زدن حنا بالا است. برای حنا زدن نیاز به زدن تکنیک است. تکنیک‌های حنا رو می‌تونید مطالعه کنید. مقاله امروز رو به مرحله (مراحل) قبل از زدن حنای ابرو اختصاص می‌دهیم. مرحله (مراحل) قبل از زدن حنای ابرو به دلیل رسیدن به کیفیت بالا صورت می‌گیره. در ادامه نیز در خصوص ماندگاری حنای ابرو خواهیم نوشت. شما عزیزان با رعایت این موارد می‌توانید بهترین نتیجه را برای زیباجویان مراجعه کننده به ارمغان آورید. #اینستا

مراحل آماده سازی

سوالی که قطعا اکثر افراد آن را از خود می‌پرسند میزان مدت زمان ماندگاری حنای ابرو است. میزان مدت زمان ماندگاری حنای ابرو روی تارهای ابرو و پوست متفاوت است. حنا روی تارهای ابرو 30 تا 45 روز ماندگاری دارد. این در حالی است که روی پوست 1 تا 2 هفته ماندگاری خواهد داشت. توجه داشته باشید که خود مشتری هم توی این ماندگاری دخیله. مشتری با توجه به رفتارهایی که در زندگی روزمره داره می‌تونه در افزایش یا کاهش زمان ماندگاری دخیل باشه.
علاوه بر زندگی روتین شخص مراجعه کننده نوع پوست او نیز دارای اهمیت بالایی است. حنا روی پوست‌‌های مختلف یک جور عمل نمی‌کنه. حنا روی پوست‌های تیره بیشتر می‌مونه. رنگ اصلی حنا بعد از زدن خودش رو نشون نمیده. برای اینکه بتونید رنگ اصلی حنا رو ببینید باید از زمانی که حنا رو از روی پوست پاک می‌کنید 24 ساعت بگذره. حتما به مشتری خود بگویید که به هیچ عنوان به محلی که حنای آن پاک شده تا 24 ساعت بعد آب نزند.
مقدمه مراحل آماده سازی را خدمت شما عزیزان نوشتیم. از مقاله بعد مراحل را قدم به قدم با هم پیش خواهیم رفت.

مدرسه محیا مسلم یزدی با مدیریت استاد محیا مسلم یزدی با سالیان سال تجربه کاری در زمینه اکستنشن ابرو در خدمت شما زیباجویان گرامی است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *