دوره‌ها

دایرکشن ها در افکت های مختلف

دایرکشن ها در افکت های مختلف

سلام خدمت شما عزیزان همراه. در این مقاله در خصوص مباحث دیگری که در دوره پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی تدریس میشه صحبت خواهیم کرد. مباحث نوشته شده در این مقاله در خصوص دایرکشن ها در افکت های مختلف و کار با دایره رنگ و مژه های رنگی هست. شما عزیزان با مطالعه این مقالات آمادگی قبلی برای ورود به جلسات آموزشی پکیچ طلایی صفر تا صد استاد را خواهید داشت. توضیحات به صورت روان و کلی نوشته خواهند شد. کار اصلی را شما در خود دوره انجام خواهید داد. خوب در ابتدا به سراغ مبحث دایرکشن‌ ها در افکت های مختلف میریم. #اینستامون

دایرکشن ها در افکت های مختلف

دایرکشن ها در افکت های مختلف

این مبحث در این دوره به صورت عملی انجام خواهد گرفت. از مواردی که باید در این مبحث به اون توجه کرد زاویه دست و دایرکشن هست. زاویه دست و دایرکشن توی اکستنشن مژه بسیار بسیار مهمه. دایرکشن و افکت‌های دست توی افکت‌های مختلف متفاوت هستند. اگر زاویه و دایرکشن رو رعایت نکنیم افکتی رو که داریم اجرا می‌کنیم درست در نمیاد. در واقع زمانی که مشتری چشمهاش رو باز می‌کنه اون افکتی رو که به ما نشون داده و ما اجرا کردیم درست از آب در نمیاد. این رو به یاد داشته باشید که هر افکت، دایرکشن مختص به خودش رو داره. در این مبحث دایرکشن کشیدگی، نود درجه، و زوایای مختلف به هنرجو آموزش داده میشه.
مبحث بعدی که قصد نوشتن آن را داریم کار با دایره رنگ و مژه های رنگی هست. توی این مبحث به هنرجو آموزش داده میشه که چجوری با دایره رنگ کار کنه و بتونه مژه‌های رنگی رو به بهترین نحو اجرا کنه. اینکه کجای چشم، مژه‌های رنگی کار بشه که دو چشم به سمت شقیقه‌ها کشیدگی پیدا کنند. مژه‌های رنگی کجای چشم کار بشه چشم بازتر به نظر برسه. کجای چشم مژه‌های رنگی کار بشه که کشیدگی به سمت شقیقه‌ها انجام نشه. مطمئن باشید که تمامی این موارد نوشته شده طبق اصول به هنرجوها آموزش داده میشه.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “دایرکشن ها در افکت های مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *