دوره‌ها

تشخیص مدل رویش تار ابرو

سه قسمت اصلی تشکیل دهنده ابرو, تشخیص مدل رویش تار ابرو, اجرا خط اسپاین

تشخیص مدل رویش تار ابرو

همیشه یکی از اجزایی که خانم‌های زیباجو به اون توجه زیادی می‌کنند ابرو هست. مرتب کردن ابروها و اینکه ابروهامون رو به دست کی بسپاریم خیلی مهمه. شخصی که روی ابروها کار می‌کنه باید هم از نظر دانش تئوری و هم از نظر عملی زبده باشه. سابقه کاری شخص دخالت مستقیم در نحوه کار کردن اون داره. شخصی که در مورد ابرو و نحوه رشد ابرو آگاهی کاملی داشته باشه گزینه مناسبی برای انتخاب هست. مقاله امروز در خصوص تشخیص مدل رویش تار ابرو است. #اینستا

تشخیص مدل رویش

قسمت های تشکیل دهنده ابرو 3 قسمت هستند. قسمت اول سر ابرو یا تاج ابرو، قسمت دوم قوس ابرو، و قسمت سوم دم ابرو است. نکته‌ای که باید به اون توجه کنیم اینه که هر کدام از قسمت های تشکیل دهنده ابرو از نظر جهت رشد دارای رشد متفاوتی هستند. شناخت جهت رشد مو برای آرتیست از موارد مهم به شمار میاد. یک آرتیست خوب زمانی می‌تونه توی حرقه اکستنشن ابرو حرفی برای گفتن داشته باشه که علمش نسبت به شناخت جهت رشد مو کامل بشه.
تارها در سر ابرو یا تاج ابرو که حکم قسمت شروع ابرو را دارند بهتر است که به صورت head hair strands نصب شوند. برای نصب تارها در سر ابرو یا تاج ابرو به صورت head hair strands می‌تونیم از چند تار ابرو بلند خمیده استفاده کنیم. جایگزینی هم بجای نصب چند تار ابرو بلند خمیده وجود دارد. راهی که پیشنهاد میشه اینه که از چند تار کوتاه دنباله هم استفاده کنیم. همانطور که نوشتیم برای جواب گرفتن در این مرحله باید از این روش استفاده شود. به هیچ وجه نباید از تارهای صاف استفاده شود. اصلا تارها را به صورت صاف در سر ابروها نصب نکنید.
مقاله امروز که در خصوص تشخیص مدل رویش تار ابرو بود در این مرحله به اتمام می‌رسونیم. مراحل بعدی رو در مقالات بعدی خواهیم نوشت. با ما همراه باشید.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “تشخیص مدل رویش تار ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *