دوره‌ها

تشخیص انواع ضخامت ها

تشخیص انواع ضخامت ها

نوبتی هم که باشه نوبت به جلسه عملی پالت خوانی، تشخیص انواع ضخامت ها، و ترتیب فرها و انتخاب آنها میرسه. جلسه‌ای بسیار کاربردی و پُر بار که با فراگیری اون به پیشرفت کاری خودتون کمک شایانی می‌کنید. هنرجو در این جلسه یاد می‌گیره که چجوری پالت یا جعبه مژه رو بخونه (پالت خوانی). دلیل این یادگیری اینه که بتونه بسته به نیاز خودش نوع پالت مناسب رو تهیه کنه. در واقع کار ما با اکستنشن‌های والیوم، کلاسیک، مگاوالیوم، و اسپایکی هست. هنرجو یاد می‌گیره که پالت مناسب با هر کدام از این چهار اکستنشن چه چیزی هستش. در خصوص انواع پالت به هنرجو آموزش داده میشه. هنرجو یاد می‌گیره که می‌خواد پالت‌های میکس رو انتخاب کنه یا پالت‌های تک سایز رو.

تشخیص انواع ضخامت ها

تشخیص انواع ضخامت ها

تشخیص انواع ضخامت ها مبحث بعدی ماست. در این جلسه هنرجو متوجه میشه که از چه نوع ضخامتی برای هر یک از اکستنشن‌های کلاسیک، والیوم، و مگاوالیوم باید استفاده کنه. انتخاب ضخامت مژه اکستنشن پیشنیازش اینه که متوجه شویم ضخامت مژه مشتری در چه حدی است. هنرجو یا یادگیری انواع صخامت مژه تشخیص خواهد داد که چه نوع ضخامت مژه اکستنشنی می‌بایست انتخاب کنه.
ترتیب فرها و انتخاب آنها یکی از مباحث مهمی است که در سری جلسات پکیج طلایی صفر تا صد استاد محیا مسلم یزدی آموزش داده میشه. هر شرکتی استاندارد مخصوص به خودش رو داره. ما این استانداردها رو با شما عزیزان آموزش میدیم. علاوه بر موضوع طراحی و آموزش استاندارد شرکتی، هنرجو یاد می‌گیره که ترتیب فرها باید به چه صورت باشه. همچنین میکس کردن فرها توی یک چشم که نیاز به مهارت بالایی داره توسط استاد محیا مسلم یزدی به هنرجو آموزش داده میشه. انتخاب فر برای چشم مشتری متفاوت است. مواردی وجود داره که برای انتخاب فرها برای چشم مشتری تاثیر گذار هستند. این موارد با تمامی جزئیات به شما عزیزان آموزش داده خواهند شد.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *