دوره‌ها

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو (5)

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو, مدرسه محیا مسلم یزدی

اقدامات و نکات پس از اکستنشن ابرو

اقدامات و نکاتی از اکستنشن ابرو؛ با نام و یاد خدا. مقاله امروز مقاله پایانی از سری مقالات قبلی است. این مقاله در خصوص موارد سیزده، چهارده، و پانزده اقدامات و نکاتی از اکستنشن ابرو می‌باشد. مواردی که در این مقاله نوشته می‌شوند ادامه مقاله قبلی خواهد بود. مورد سیزدهم در خصوص نگرفتن باد سشوار روی ابروها است. چهاردهمین مورد در خصوص نگرفتن صورت زیر جریان مستقیم دوش آب است. پانزدهمین مورد در رابطه با تماس نداشتن فشار آب با ابروها است. #اینستا

موارد

تمامی کارهایی که بر روی آنها باید تمرکز کنیم و با دقت انجام دهیم برای این است که شخص مراجعه کننده بعد از انجام اکستنشن دچار آلرژی نشه.
نگرفتن باد سشوار روی ابروها از نکات مهمی است که باید در طول زمانی که اکستنشن ابرو دارید از آن اجتناب کنید. این کار باعث تخریب اکستنشن خواهد شد و کیفیت کار را به شدت پایین خواهد آورد.
شما قطعا پس از اکستنشن ابرو نیاز به دوش گرفتن پیدا خواهید کرد. نگرفتن صورت زیر جریان مستقیم دوش آب نکته بعدی است که باید به آن توجه کرد. تمامی صحبتی که قصد داریم در خصوص آب داشته باشیم اینه که ابروهای شخص زیباجو به هیچ عنوان نباید مرطوب شود.
مورد بعدی که باید به آن توجه کرد تماس نداشتن فشار آب با ابروها است. مرطوب شدن ابروها علاوه بر اینکه کیفیت اکستنشن ابرو رو پایین میاره باعث آلرژی نیز خواهد شد. به همین دلیل در حین دوش گرفتن و شستشوی موها سر خودتون رو تا جایی که امکان داره خم کنید.
توی این مقاله در خصوص سه موردی که باید بعد از عمل اکستنشن ابرو رعایت شوند نوشتیم. مواردی که در صورت عدم رعایت آنها مشکلاتی را برای شخص زیباجو به بار خواهند آورد. تمامی موارد بسیار مهم هستند. رعایت تمامی مواردی که در این مقاله و سایر مقالات نوشته شده است از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *