دوره‌ها

اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو (4)

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

سلام خدمت شما عزیزان. مقاله‌ای که قصد نوشتن آن را داریم ادامه مقاله قبل در خصوص اقدامات و نکات قبل از اکستنشن ابرو است. موارد دیگر اقدامات و نکات قبل از اکستنشن ابرو را در این مقاله خواهیم نوشت. تمامی موارد جز دوره اکستنشن ابرو است. دوره‌ای که توسط استاد محیا مسلم یزدی ارائه می‌شود. #اینستا

آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو, اقدامات و نکات پیش از اکستنشن ابرو

نکات قبل از اکستنشن

همیشه به یاد داشته باشید که رضایت از همه چیز مهمتر است. هیچ وقت بدون گرفتن رضایت از مشتری دست به کار نشوید. همانند سایر خدمات زیبایی شما نیز قبل از اینکه بخواهید اقدام به انجام اکستنشن ابرو کنید فرم رضایت نامه را به شخص متقاضی تحویل دهید تا امضا کند. نگران فرم رضایت نباشید. فرم رضایت نامه از طرف مای لش اسکول به شما عزیزان داده خواهد شد.
خدمات اکستنشن ابرو رو به هیچ عنوان برای افرادی که جدیدا دست به پوست خودشون زدند انجام ندید. افرادی که جدیدا لیزر پوست صورت یا مزوتراپی، پیلینگ شیمیایی، پاکسازی عمقی انجام داده‌اند نباید از خدمات اکستنشن ابرو استفاده کنند.
شخصی به شما مراجعه می‌کند و از زخم در ناحیه ایروها یا پیشانی برخوردار است. زخم ابرو او جدید است و این زخم می‌توانسته به اثر آسیب و جراحات، سوختگی و موارد دیگری رخ داده باشد. به هیچ عنوان او را برای اکستنشن ابرو ترغیب نکنید. اکستنشن ابرو رو برای افرادی که در مرحله نقاهت ناشی از زخم ابرو نیز هستند را انجام ندهید.
فشار آوردن در کارهای زیبایی ممنوع است. تارهای اکستنشن ابرو هنگام نصب نباید وارد منافذ سطح پوست شوند. پوست شخص متقاضی و زیباجو تمام چیزی است که او برای زیبایی می‌خواهد. به همین دلیل هنگام نصب تارهای اکستنشن ابرو به پوست فشار وارد نکنید.
خراش پوست با نوک خارچی پنس مورد بعدی است که باید به او توچه شود. نوک خارچی پنس تیز است به همین دلیل با کوچکترین اشتباه خراش پوست را به همراه خواهد داشت.

بهترین‌ها را از ما بخواهید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *